Lapas karte

Youtube

Twitter

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Ēnu dienā Vecumnieku novada domi apciemoja Skaistkalnes vidusskolas 9. un 10. klašu audzēkņi, kā arī divas Vecumnieku vidusskolas audzēknes.

Apgūt jaunus kulinārijas apvāršņus, mācīties runāt itāliski, pieradināt ausis pie nedzirdētas mūzikas – tā varētu raksturot 10. februāra vakaru kopā ar diviem brīvprātīgajiem no Itālijas. Šis bija jau otrais Vecumnieku novada jauniešu domes rīkotais pasākums dažādu kultūru iepazīšanas ciklā. Iepriekšējā tikšanās reizē varēja apgūt skaitļus svešvalodā, spēlējot itāļu bingo “Tombola”, kā arī iemācīties itāļu un nīderlandiešu alfabētu.

Arī šogad Vecumnieku novada dome aicina ikvienu skolēnu viesoties novada domē Ēnu dienas ietvaros, tādējādi gūstot vērtīgu pieredzi savas karjeras plānošanā. Piedāvājam ielūkoties 13 dažādās profesijās, tostarp vadības, finanšu, sabiedrisko attiecību un citās nozarēs.

19. janvārī plkst. 14 Skaistkalnes tautas namā norisināsies jauniešu un lēmumu pieņēmēju tikšanās "Kafija ar politiķiem", kas tiek īstenota projekta "DIALOGS" Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam ietvaros.

2017. gada 15. novembrī visā Latvijā tika uzsāktas jauniešu Strukturētā dialoga VI cikla vietējās konsultācijas.

20. decembrī noslēdzās Vecumnieku jauniešu domes rīkotā zīmējumu konkursa “Kur es jūtos labi?” darbu iesniegšanas termiņš. Kopā tika saņemti 32 zīmējumi.

20. decembra vakarā Vecumniekos Rīgas ielā 29a jeb Domes ēkas “pagrabiņā” gaisā virmoja tikko ceptu piparkūku smarža un skanēja smiekli. Veiksmīgi aizritēja Vecumnieku novada jauniešu domes rīkotais pasākums “Starptautiskās piparkūkas”. Šajā vakarā Vecumnieku jaunatne kopā ar ārzemniekiem, kas Latvijā ir apmaiņas programmas ietvaros, cepa piparkūkas un dalījās pieredzē par dažādām tēmām.

26. oktobrī Vecumnieku novada jauniešu domes (VNJD) dalībnieki devās uz uzņēmējdarbības iedvesmas konferenci “Uzdrīksties uzvarēt” Ķīpsalā. Viņi bija vieni no 2500 jauniešiem, kas ieradās sevi uzlādēt ar idejām gan no jauniem uzņēmējiem pašu vecumā, gan no jau pieredzējušiem.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933