Lapas karte

Youtube

Twitter

Draugiem

Facebook

Aktuālais

LMT Autosporta Akadēmija (LMT AA), kas jau no 2011. gada nodarbojas ar jauno autosporta talantu atlasi un apmācību, izsludina kārtējo pieteikšanos stipendijām jauniešiem no 14 līdz 24 gadu vecumam. Pēc sekmīga starta atlases konkursā, kas noslēgsies 1. maijā, vairāki jaunieši 2018. gada laikā varēs saņemt kā materiālu, tā arī nemateriālu atbalstu savas autosportista karjeras attīstībai.

Valles jauno dziedātāju konkursā «Pavasara cīruļi» pagasta saieta namā sestdien, 14.aprīlī, piedalījās mazie dziedātāji no Valles un Skaistkalnes. Bērni izpildīja divas dziesmas, vienlīdz pārliecinoši uzstājoties gan ar «a capella» jeb skaņdarbiem bez pavadījuma, gan klavieru vai ieraksta pavadījumā.

Šī gada 16. maijā kā ik gadu Skaistkalnē notiks dziedātāju, dejotāju un pūtēju orķestra svētki “Pavasaris Šēnbergā”, šoreiz valsts simtgades zīmē.

Ir sākusies pieteikšanās projektam „Satikšanās mūzikā”, kas no 19. līdz 26.augustam norisināsies Igates pilī. Projekta mākslinieciskā vadība šogad uzticēta dziedātājiem Antrai Stafeckai, Normundam Pauniņam un grupai „Otra puse”. Visi interesenti varēs pieteikties līdz 10.jūlijam, aizpildot anketu projekta mājaslapā.

28. aprīlī visa Latvija rīta cēlienā uzvilks darba cimdus un ņems darbarīkus, lai ar sparu un pozitīvu enerģiju sakoptu vidi sev apkārt. Aicinām atsaukties arī Vecumnieku novada jauniešus, jo kopā varam daudz vairāk! Turklāt, par cītīgu darbu Vecumnieku tautas nams un  Vecumnieku novada jauniešu dome rīko pēctalkas balli, uz kuru aicināti visi Lielās talkas jaunatnes dalībnieki.

Mecenāts Edvīns Samulis ir gandarīts par stipendiātu panākumiem un ik gadu apbalvo izcilākos fonda studentus sarīkojumā ,,Stipendija par izcilību’’. Šogad, 4. aprīlī, restorānā “Muusu” stipendijas tika piešķirtas jau vienpadsmito reizi. Starp 15 izcilniekiem bija arī skaistkalniete Kitija Mikalaucka. Meitene mācās Latvijas Universitātes 3. kursā par pirmsskolas izglītības pedagogu, un pasākumā saņēma 200 Eur stipendiju.

Vecumnieku novada jauniešu forumā, kuru 10. martā rīkoja biedrība “Jaunatne smaidam”, pulcējās 46 vietējie jaunieši.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA), turpinot pagājušajā gadā uzsākto stratēģiskās partnerības projektu „Europe Goes Local: Supporting Youth Work in Municipal Level”, ir uzsākusi īstenot starptautiskas apmācības 4 modeļu ietvaros, iesaistot tajās septiņas Latvijas pašvaldības: Liepājas pilsētas, Viļānu, Beverīnas, Vecumnieku, Valkas, Jēkabpils un Salacgrīvas novadu pašvaldības.

Sagaidot pavasari, 10. un 11. martā biedrības “Jaunatne smaidam” organizēs Vecumnieku novada jauniešu forumu. Pasākuma mērķis ir kopā pulcēt Vecumnieku novada jauniešus, lai neformālā vidē aktualizētu Vecumnieku novada jauniešu izaugsmes iespējas.

Ir sākusies dalībnieku pieteikšanās tradicionālajam kustību festivālam “Jaunpils 2018”. Festivālam aicināti pieteikties dalībnieki vecumā līdz 18 gadiem, kā arī mūžam jaunie dejotāji, iestudējot līdz 4 minūšu garu kustību priekšnesumu. Paralēli tradicionālajiem deju uzvedumiem, dalībnieki aicināti iestudēt Zaļās jostas vides priekšnesumus, aktualizējot vides problēmas, atainojot procesus dabā vai darinot tērpus no otrreizējām izejvielām vai dabas materiāliem.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933