Jaunatne

Cepot gardumus, aizritējis jauniešu vakars "Starptautiskās piparkūkas"

27.12.2017

20. decembra vakarā Vecumniekos Rīgas ielā 29a jeb Domes ēkas “pagrabiņā” gaisā virmoja tikko ceptu piparkūku smarža un skanēja smiekli. Veiksmīgi aizritēja Vecumnieku novada jauniešu domes rīkotais pasākums “Starptautiskās piparkūkas”. Šajā vakarā Vecumnieku jaunatne kopā ar ārzemniekiem, kas Latvijā ir apmaiņas programmas ietvaros, cepa piparkūkas un dalījās pieredzē par dažādām tēmām.

Notikumā piedalījās 10 viesi no Francijas, Spānijas, Itālijas, Nīderlandes, Ukrainas, kā arī jaunatnes darbinieki no Saldus. Visi bija atvēti sarunām ar jauniešiem angļu valodā, taču izskanēja arī daudz vārdu latviešu valodā. Sēžot uz spilveniem un pufiem, apmeklētāji, kuru skaits pārsniedza 40 jauniešus, ar viesiem salīdzināja valodas, jokoja un stāstīja notikumus, kas saistās ar dzīvošanu dažādās valstīs apmaiņas programmas ietvaros.

Sarunājoties tapa piparkūkas – to bija patiešām daudz un gatavie kārumi liecināja, ka dalībnieku izdomai robežu nav. Protams, neiztikām arī bez dažiem piedegušiem pārsteigumiem, bet tas tikai raisīja jauniešu vienotību.

Dalībnieki bija patiešām priecīgi par šādu pasākumu, un no jaunatnes darbinieku puses izskanēja atzinīgi vārdi par vairāku novada pagastu jauniešu aktivitāti.

Gerda Gustsone,
VNJD pārstāveKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA