Jaunatne

Iespēja jauniešiem pieteikt dalību projektu konkursā "Radām novadam"

24.02.2017

Līdz 31.martam norisinās jauniešu komandu uzņemšana biznesa projektu konkursā "Radām novadam".

Konkursa mērķis ir dot iespēju apliecināt sevi talantīgiem un uzņēmīgiem Latvijas jauniešiem, izstrādājot un īstenojot dažādus biznesa projektus Latvijas novados. Konkursā jauniešu komandām līdz 2018.gada novembrim, realizējot biznesa idejas, ir jārada pēc iespējas lielāka ekonomiskā vērtība savos izvēlētajos novados: radot jaunas darbavietas, piesaistot investīcijas un dažādos citos veidos veicinot sociālekonomisko attīstību.

Konkursā var piedalīties ikviens jaunietis vecumā no 18 līdz 30 gadiem, ar ne ilgāku pieredzi uzņēmējdarbībā kā seši mēneši. Jaunieši tiek aicināti pieteikties konkursam līdz 31.martam, izveidojot komandu vismaz trīs cilvēku sastāvā un reģistrējoties www.radamnovadam.lv. Komandām tiks sniegts daudzpusīgs atbalsts ideju realizācijai, un komandas iegūs arī publicitāti un atpazīstamību, potenciāli palielinot iespējas piesaistīt finansējumu saviem projektiem un papildus atbalstu no novadiem.

"Radām Novadam" no citiem uzņēmējdarbības konkursiem atšķiras ar to, ka tā fokusā ir rezultāti, nevis biznesa idejas. Visām komandām, kuras sasniegs rezultātus konkursa ietvaros, būs iespēja saņemt finansiālu atbalstu granta veidā vismaz 2000 eiro apmērā. Papildus tam labākās komandas divu gadu laikā sadalīs balvu fondu 10 000 eiro vērtībā.

Īstenojot savus biznesa projektus, jaunieši konkursa ietvaros tiks mudināti izmantot un attīstīt savus talantus, spējas, iegūstot nepieciešamās zināšanas, mentoringu, kontaktus un pieredzi. Konkursā tiek aicināts pieteikties ikviens jaunietis, kurš jūt sevī spēkus sasniegt savus izvirzītos mērķus. 

Visus interesentus lūgums laicīgi informēt Vecumnieku novada domes Sabiedrisko attiecību nodaļu, rakstot uz katrina.antonova@vecumnieki.lv, jo konkursa organizatori piedāvā ierasties novados, lai pastāstītu vairāk, atbildētu uz jautājumiem un kliedētu kādas neskaidrības.

Konkursu organizē biedrība “Radām novadam”, sadarbībā ar DELFI. Konkurss īstenots “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Elīna Miķelsone,
Projekta "Radām novadam" vadītāja
26418258
elina@radamnovadam.lvKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA