Jaunatne

Jaunieši organizē lāpu darbnīcas

28.11.2017

Saistībā ar Latvijas simtgadi Vecumnieku novada jauniešu domes (VNJD) dalībnieki veidoja lāpu darbnīcas, kurās katrs jaunietis varēja izgatavot pats savu lāpu.

Darbnīcas notika Vallē, Skaistkalnē, Stelpē un Vecumniekos. Katrā pagastā atnākušo jauniešu skaits atšķīrās, taču visapmeklētākā darbnīca bija Stelpes pamatskolā, kas notika 10. Novembrī. Tās laikā lāpas uztaisīja 20 jaunieši.

Vecumnieku vidusskolā darbnīcas notika 17. novembrī un lāpas uztaisīja 17 jaunieši. Arī Valles vidusskolā skolēni bija aktīvi un uz darbnīcu atnāca 12 jaunieši. Lāpas varēja taisīt arī 13. novembrī Skaistkalnē.

Jaunieši ar aizrautību darināja lāpas, labprāt iemācījās vienkāršu, ekoloģisku veidu, kā tās var uztaisīt. Ar šādām darbnīcām vēlējāmies radīt patriotisku noskaņu jauniešos par godu Latvijas svētkiem. Vallē šo sajūtu paspilgtināja rīkotais lāpu gājiens, kurā jaunieši ar pašu izgatavotajām lāpām izstaigāja Valles ielas un iejutās to cilvēku ādā, kuri pirms daudziem gadiem sargāja mūsu zemi.

Lielu paldies sakām Vecumnieku novada skolām, kas bija atsaucīgas un sponsorēja mūsu pasākumu, nodrošinot visus nepieciešamos materiālus, lai lāpu gatavošana noritētu bez aizķeršanās.

Katrīna Lavrinoviča,
VNJD dalībnieceKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA