Jaunatne

Jaunieši uzsāk ielu vingrošanas laukuma izveides projektu

08.10.2017

Aktīvi jaunieši, kuri saredz ielu vingrošanas nākotni, kopā ar biedrību „Jaunatne smaidam” kolektīvās finansēšanas platformā www.projektubanka.lv uzsāk līdzekļu vākšanu ielu vingrošanas laukuma izveidei Bārbelē. Līdz šī gada beigām ikvienam ir iespēja ieguldīt idejas realizācijā.

Projektu banka ir platforma, kas vieno projektu autorus un cilvēkus, kas vēlas ieguldīt idejās, kas viņus uzrunā. Tā ir aktīva kopiena, kurā cits citu atbalsta, sasniedzot mērķus daudz ātrāk un efektīvāk. Šī ir iespēja radīt vietas, lietas un notikumus, kurus citādāk realizēt būtu grūti vai pat neiespējami. Sadarbojoties, uzticoties un vienojoties kopīgā mērķī, mēs varam palīdzēt augt daudzveidībai, labklājībai un drosmei.

Pēdējo desmit gadu laikā biedrība „Jaunatne smaidam” aktīvi strādājusi pie „Jauniešu mājas” attīstības Bārbelē. Pamestu un sagruvušu noliktavas ēku esam pārvērtuši par jauniešu centru – vietu, kur ikvienam jaunietim iegūt informāciju, apgūt jaunas prasmes, lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku.

Ikdienā strādājot ar jauniešiem, esam sapratuši, ka viens no veiksmīgākajiem veidiem, kā sasniegt jauniešus, ir strādāt ar āra dzīves un piedzīvojumu pedagoģijas metodēm. Paralēli jauniešu centram esam attīstījuši sporta tūrisma klubu, organizējam piedzīvojuma sacensības. Mācām pārvarēt bailes un izkāpt ārpus savas komforta zonas, izmantojot zemās un augstās virves. Iepazīstam nozīmīgas vietas, dodoties pārgājienos un organizējot nometnes.

Ielu vingrošanas laukuma izveide līdzās „Jauniešu mājai” ir likumsakarīgs solis darba ar jaunatni pilnveidošanai. Tā ir jauniešu iniciatīva savas dzīves telpas uzlabošanai. Kā jauniešu organizācija uzskatām par savu pienākumu šādas iniciatīvas atbalstīt, tieši tādēļ ir tapis šis projekts. Lai sekmētu jauniešu veselīgu dzīvesveidu un pilnveidotu alternatīvas brīvā laika pavadīšanas iespējas, vēlamies izveidot ielu vingrošanas laukumu. Šobrīd jaunieši treniņiem izmanto novecojušu metāla konstrukciju paliekas.

Atbalstīt jauniešu ideju var vietnē: https://projektubanka.lv/projects/aktivs-barbele-v20

Renārs Manuilovs,
„Jaunatne smaidam” biroja vadītājs
28663569
renars.manuilovs@jaunatnesmaidam.lvKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA