Jaunatne

Notiks bezmaksas informatīvs seminārs jauniešiem par projektu sagatavošanu

23.08.2017

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina uz informatīvo pēcpusdienu par stratēģiskās partnerības projektu sagatavošanu.

25. augustā plkst. 13 Mūkusalas ielā 41, Rīgā notiks bezmaksas pasākums, kurā sniegs padomus stratēģiskās partnerības labās prakses apmaiņas projektu un starptautisko jauniešu iniciatīvu projektu sagatavošanā.

Lai pieteiktos pasākumam, jāaizpilda elektroniskā pieteikšanās anketa: http://ej.uz/y4cy līdz 22. augusta plkst. 17.

2017. gada 4. oktobrī norisināsies konkurss, kurā varēs iesniegt stratēģiskās partnerības projektus labās prakses apmaiņai, tai skaitā, starptautiskās jauniešu iniciatīvas.

Programma „Erasmus+”, kurā ir iekļauti stratēģiskās partnerības labās prakses apmaiņas projekti un starptautisko jauniešu iniciatīvu projekti, sniedz iespēju darboties neformāli, veidot un īstenot projektus starptautiskā līmenī, sadarboties ar citu valstu jauniešiem, iegūt nozīmīgas prasmes un iemaņas, attīstot jaunatnes jomu Eiropā un Latvijā. Programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros jauniešiem vecumā no 13 līdz 30 gadiem, jaunatnes darbiniekiem un citām personām, kas iesaistītas darbā ar jaunatni, sadarbojoties ar ārvalstu partneriem, ir iespēja iegūt jaunas zināšanas, prasmes un pieredzi, pašiem veidojot un īstenojot projektus. Programmas mērķis ir veicināt Eiropas pilsonības apzināšanos un iesaistīt jauniešus Eiropas nākotnes veidošanā. 

Iveta Bērziņa,
Vecumnieku novada domes
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājaKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA