Aktuālais

Aicinām piedalīties konkursā “Vecumnieku novada sakoptākais īpašums 2017”

26.06.2017

Izsludināts konkurss „VECUMNIEKU NOVADA SAKOPTĀKAIS ĪPAŠUMS 2017”, kurā šogad aicināts piedalīties ikviens Vecumnieku novada lauksaimniecības uzņēmums vai uzņēmums lauku tūrisma un aktīvā dzīvesveida pakalpojuma jomā.

Pieteikties dalībai konkursā var objekta īpašnieks personīgi, iesniedzot rakstisku pieteikuma anketu Vecumnieku novada domē vai sava pagasta pārvaldē līdz 2017. gada 30. jūnijam. Kā arī ar objekta īpašnieka piekrišanu dalībnieku var pieteikt kaimiņi, sabiedriskās organizācijas, pagastu pārvalžu vadītāji, deputāti un citi.

Konkursa vērtēšana notiks sekojošās kategorijās:

  • Sakoptākais lauksaimniecības uzņēmums;
  • Sakoptākais uzņēmums lauku tūrisma un aktīva dzīvesveida pakalpojumu jomā;
  • Vecumnieku novada kultūras pasākumu norises vietas (tautas, kultūras un saieta nami, estrādes, muzeji); 
  • Vecumnieku novada pagastu teritoriju sakoptība;
  • Novada “Odziņa”.

Konkursa mērķis ir vairot Vecumnieku novada iedzīvotāju pašapziņu un lepnumu par darbu savā sētā, pagastā, novadā un valstī, veicināt iedzīvotāju un tūristu informētību par skaistākajām novada vietām.

KONKURSA NOLIKUMS

Ieva Pankrate,
Vecumnieku novada domes
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja pienākumu izpildītājaKomentāri (3)

Mārtiņš

Pievienots: 29.06.17 12:34

Es kā slepenais vērotajs esmu novērojis kā Vecumnieku ziedu apzaļumošanas komanda jau OTRO GADU Vecumnieku pagastā pie Līvanu ielas pieturas puķu dobē un 200m tālāk centra virzienā pa trotuāru, pavasarī skaisti sastadītos ziedus-atraitnītes IZRAUJ(kaut arī ziedi skaisti ziedēja), pat neļauj iesēties sēklām . Šie ziedi varēja atrasties līdz brīdim, kad tie nozied pavisam un jaunos ziedus stādīt blakus atraitnītēm.
Nu nemaz netaupam nodokļu maksātāju līdzekļu. Ļoti brīvi saimniekojam ar budžeta līdzekļiem. Lūk kā tiek sakopta Vecumnieku pagasta teritorija un kā PLAŠI saimniekojam... Kāds var man būt lepnums par darba darītājiem pagastā VIEGLI IZŠĶĒRDĒ manis samaksātos nodokļus!!!!!

Eleonora

Pievienots: 07.06.17 15:28

Pieteikuma anketā vajadzētu būt iespējai pieteikt dalībnieku, nevis viņš piesakās pats un tad pieteicējs apstiprina. Viss ir kaut kā otrādi. Ceru, ka pamainīsiet.

Anna

Pievienots: 24.05.17 13:50

Būtu patīkami arī redzēt katru gadu pieteiktos objektus fotogalerijā, lai var apskatīt sava novada krāšņumu, jo pērnos gadus nekur neatrodu.

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA