Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Vecumnieku novada domes Valles vidusskola piedāvā darbu sākumskolas skolotājai. Nodrošinām ar dienesta dzīvokli. Sīkāka informācija zvanot pa tālruni: 29165318 (G. Eriņa, skolas direktore).

Vecumnieku vidusskola aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju un logopēdu. Darba uzsākšana 03.09.2018. Sīkāka informācija zvanot uz 63960595 vai 29110090.

 

Jauns uzņēmums "Mazie Melderi" (Valle, Vecumnieku novads) aicina pieteikties darbā strādāt gribošu pavāru, vēlams ar iepriekšēju pieredzi. Izskatīsim visus kandidātus. CV sūtīt uz e-pastu vai zvanīt pa talr.nr 27594030.

Vēlos īrēt vienistabas dzīvokli Vecumniekos. Vēlams mēbelēts un ar centrālo apkuri.

Meklē darbu

Sakarā ar dzīves vietas maiņu no Rīgas uz Vecumniekiem. Meklēju patstāvīgu, stabilu, interesantu darbu ar jaukiem kolēģiem.

Skolotāju ģimene vēlas īrēt dzīvoklī Bārbeles pagastā.

Mūrējam un remontējam krāsnis un plītis.  

Jumiķu darbi

Pieredzējusi jumiķu brigāde veic visa veida jumta darbus.

Ģimene ar bērnu lūdz ziedot mēbeles dzīvokļa iekārtošanai Misā.

Piedāvā darbu kokapstrādes operatoriem. Darbs uz taras līnijas. Darba pienākumi pie daudzzāģa, garinātāja, nomaļu pārstrādes iekārtām. Alga no 500 eiro un vairāk uz rokas. Nodrošinam ar dzīvojamo platību ar ērtībām 100m no darba vietas un siltas pusdienas katru darbadienu. Priekšroka tiks dota jau brigādēm ar pieredzi. Darbs arī sievietēm. STEIDZAMI.

Meklēju palīgu 7. klases skolniekam privātstundām matemātikā.

Vecumniekos piedāvā darbu malkas un skalu krāvējiem.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933