Veselības aprūpe

Iedzīvotājiem dota iespēja apmeklēt peldbaseinu Daugmalē

15.09.2017

ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 ietvaros Vecumnieku novada iedzīvotājiem tiek dota iespēja apmeklēt bezmaksas peldēšanas t.sk. ūdens aerobikas nodarbības.

Veicot iepirkuma procedūru atbilstoši Publisko iepirkuma likumam, tika noskaidrots pakalpojuma sniedzējs, kas nodrošinās iespēju novada iedzīvotājiem apmeklēt peldēšanas t.sk ūdens aerobikas nodarbības. Š.g. 13. septembrī tika parakstīts līgums ar Daugmales pamatskolu, kas nodrošinās pakalpojuma sniegšanu. Ūdens aerobikas un peldēšanas nodarbības notiks Daugmales multifunkcionālajā centrā.

Informējam, ka nodarbības tiek plānotas 2 reizes nedēļā – otrdienās un trešdienās no plkst. 18 līdz plkst. 20 laika posmā no 2017. gada septembra līdz 2018. gada aprīlim.

Otrdienās tiek piedāvāta iespēja piedalīties ūdens aerobikas nodarbībās, savukārt trešdienās būs iespēja apgūt peldēšanas prasmes sertificēta peldēšanas trenera pavadībā. Peldbaseins vienā apmeklējuma reizē tiks nodrošināts 35 personām.

Pieteikšanās peldbaseina apmeklējumam notiks reģistrējoties elektroniski. Aizpildot pieteikuma anketu, jāatzīmē datums, kurā vēlaties apmeklēt peldbaseinu. Gadījumā, ja kaut kādu apstākļu dēļ nevar apmeklēt nodarbības atzīmētajā datumā, lūdzam ziņot savlaicīgi.

Septembra mēnesī peldbaseina apmeklējumi paredzēti sekojošos datumos:

  • 19. septembris no plkst. 18 līdz 20, pieejams ūdens aerobikas treneris,
  • 20. septembris no plkst. 18 līdz 20, pieejams peldēšanas apmācības treneris,
  • 26. septembris no plkst. 18 līdz 20, pieejams ūdens aerobikas treneris,
  • 27. septembris no plkst. 18 līdz 20, pieejams peldēšanas apmācības treneris.

Lai atvieglotu iedzīvotāju nokļūšanu uz un no peldbaseina, projekta ietvaros tiks nodrošināts bezmaksas transports. Izbraukšana uz peldbaseinu plkst. 17, tikšanās vieta: Vecumnieku centrā pie veikala “Pīlādzis”.

Informējam: ja no iedzīvotājiem būs liela atsaucība, peldbaseina apmeklējums tiks plānots periodiski, tas nozīmē, ka katru mēnesi brauks cita pagasta iedzīvotāji, tādējādi nodrošinot iespēju piedalīties nodarbībās visiem novada iedzīvotājiem. Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 nosacījums ir tāds, ka laika posmā no 2017. gada marta līdz 2019. gadam pašvaldībai projekta aktivitātēs jāiesaista 1793 novada iedzīvotāji (unikālie apmeklētāji).

Šobrīd līgums ar Daugmales pamatskolu ir noslēgts līdz 2018. gada aprīlim. Pašvaldība informē, ka projekta ietvaros peldbaseina apmeklējums tiks nodrošināts arī 2018. gadā (no janvāra līdz aprīlim un no septembra līdz decembrim) un 2019. gadā (no janvāra līdz aprīlim un no septembra līdz oktobrim).

Sīkāka informācija pieejama, zvanot Attīstības plānošanas nodaļas vadītājai Dacei Šileikai pa tālr. 63920596 vai 29285443.

Pirms peldbaseina apmeklējuma lūgums iepazīties ar baseina lietošanas noteikumiem: http://www.daugmalemc.lv/lv/baseins/

PIETEIKTIES PELDBASEINA APMEKLĒJUMAM: ŠEIT.

Dace Šileika,
Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja – projektu vadītāja
63920596Komentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA