Lapas karte

Youtube

Twitter

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Latvijas jaunajiem vieglatlētiem mešanas disciplīnās sezonas atklāšanas sacensības kā ierasts organizē Aizkraukles Sporta skola. Šogad U18 (2001.-2002.g.dz.) un U20 (1999.-2000.g.dz.) sacensības notika 19. aprīlī.

LMT Autosporta Akadēmija (LMT AA), kas jau no 2011. gada nodarbojas ar jauno autosporta talantu atlasi un apmācību, izsludina kārtējo pieteikšanos stipendijām jauniešiem no 14 līdz 24 gadu vecumam. Pēc sekmīga starta atlases konkursā, kas noslēgsies 1. maijā, vairāki jaunieši 2018. gada laikā varēs saņemt kā materiālu, tā arī nemateriālu atbalstu savas autosportista karjeras attīstībai.

Otrais Latvijas volejbola čempionāts senioriem noslēdzās sestdien, 14.aprīlī, Jelgavā. Tajā otro gadu piedalījās pirmā čempionāta uzvarētāji – Vecumnieku volejbolisti.

Valles lauku tūrisma un atpūtas parkā «Makšķernieku paradīze» sestdien, 14.aprīlī, notika tradicionālās sacīkstes – pavasara kauss spiningošanā tautas klasē. Sacensībās bija rekordskaits Vecumnieku novada dalībnieku, un sevišķi aktīvi bija Piebalgu makšķernieki, vēsta viens no sacīkšu rīkotājiem Agris Rāgs.

Domājot par jauno skrējēju un maratonistu paaudzi, kā arī iespējām skriešanas svētkus padarīt pieejamus ikvienam, Lattelecom Rīgas maratons sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu un Latvijas Sporta federāciju padomi aicina skolas un skolēnus no visas Latvijas sacensties Latvijas Skolu kausā. Kausa izcīņas ietvaros 2500 bērniem būs iespēja piedalīties Lattelecom Rīgas maratonā 6 km distancē vai Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējienā 4,2 km distancē par pazeminātu dalības maksu – 1,50 EUR. Pārējo dalības maksu sedz Rīgas dome un Latvijas Sporta federāciju padome sadarbībā ar

Vecumnieku novada Misas ciema apkārtnē 31.martā notika rogaininga sacensības, kurās piedalījās vairāk nekā 170 dalībnieku 71 komandā.

Vairākums dalībnieku bija no Vecumnieku novada. 80 rogaineri un orientieristi bija atbraukuši no Jelgavas, Liepājas, Durbes un citām Latvijas vietām. Tālākie viesi bija ieradušies no Klaipēdas Lietuvā. Vecākajam dalībniekam bija 69 gadi, jaunākajiem ģimeņu komandās – seši gadi.

Popularizējot neolimpisko sporta veidu attīstību novadā, Vecumnieku novada Dome, kopā ar biedrībām “Carp Team Latvia” un „MB Carp Collection Latvia”, kā arī lauku tūrisma un atpūtas parku “Makšķernieku paradīze”, 14.aprīlī rīko jau par tradīciju kļuvušās sacensības spiningošanā tautas klasē.

Pēc septiņiem sabraukumiem, kas ilga no 27. janvāra līdz 18. martam, tika noskaidroti Vecumnieku novada atklātā čempionāta telpu futbolā uzvarētāji. Turnīram bija pieteikušās sešas komandas: “VALLE”, “VECUMNIEKI&CO”, “HARIBO”, “TFK LATS/METALS.LV”, “SAMAISĪTIE”  un “RASTAFARI”. 

Pērn septembra nogalē norisinājās Vislatvijas Orientēšanās nakts, kuras ietvaros sešās Latvijas pilsētās norisinājās nakts rogainings - Rīgā, Jūrmalā, Salaspilī, Talsos, Limbažos un Vecumniekos. Sacensības rīkoja Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar karšu izdevniecību “Jāņu sēta”.

Negaidīti lielu atsaucību guva Skaistkalnes pirmais atklātais galda tenisa turnīrs, kurš norisinājās 18. martā Skaistkalnes tautas namā, pulcējot ne vien vietējos, bet arī ciemiņus no Bārbeles, Vecumnieku, Gailīšu un Rundāles pagastiem.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933