Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

16. un 17. jūnijā Stelpē, sporta un atpūtas parkā “Pīlādžu mototrase”, norisināsies Eiropas Čempionāta NE zona motokrosā EMX65 un EMX85 klasēs, kur dalību pieteikuši vairāk nekā sešdesmit ātrākie šo klašu sportisti.

Vecā ezera krastā 2. jūnijā trīs ugunsdzēsēju komandas no Vecumniekiem, Iecavas un Vecsaules sacentās par ceļojošo Māra Plēsnieka kausu. Ikgadējās sacīkstes notika 15. reizi, un šoreiz kausu ieguva iecavnieki.

Vecumnieku Vecā ezera pludmalē 26. maijā  norisinājās pirmais Vecumnieku pludmales volejbola turnīrs "Vecmuižas Alus kauss 2018" vīriešu un vīrieši 35+ kategorijā.

Valles vidusskolas stadionā 11. maijā pulcējās 142 jaunie vieglatlēti.

Saulainā maija pēdējā svētdienā Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas (VMMS) pagalms piepildījās lieliem un maziem velosipēdistiem un viņu līdzbraucējiem. Kaut sinoptiķi brīdināja par gaidāmo svelmi, tas nebija šķērslis, lai vairāk nekā simts braucēju dotos ikgadējā pavasara ģimeņu velobraucienā, šoreiz minot pretī valsts simtgadei.

Ungārijas pilsētā Kečskemet no 10. maija līdz 13. maijam notika Eiropas čempionāts svarbumbu celšanā. Latvijas sportisti, tostarp Vecumnieku sporta skolas pārstāvis Edgars Getmančuks, startēja ar ievērojamiem panākumiem.

Ikgadējās Vecumnieku ugunsdzēsēju kausa izcīņas sacensības norisināsies 2. jūnijā plkst. 10.00 Vecumniekos, pie Vecā ezera jau piecpadsmito reizi.

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas pagalmā 27. maijā plkst.11:00 sāksies novada velobrauciens pretī Latvijas simtgadei. Pavasara velobrauciens vīsies pa Zvirgzdes mežiem. Kopējais maršruta garums būs aptuveni 30 km.

Latvijas jaunajiem vieglatlētiem mešanas disciplīnās sezonas atklāšanas sacensības kā ierasts organizē Aizkraukles Sporta skola. Šogad U18 (2001.-2002.g.dz.) un U20 (1999.-2000.g.dz.) sacensības notika 19. aprīlī.

LMT Autosporta Akadēmija (LMT AA), kas jau no 2011. gada nodarbojas ar jauno autosporta talantu atlasi un apmācību, izsludina kārtējo pieteikšanos stipendijām jauniešiem no 14 līdz 24 gadu vecumam. Pēc sekmīga starta atlases konkursā, kas noslēgsies 1. maijā, vairāki jaunieši 2018. gada laikā varēs saņemt kā materiālu, tā arī nemateriālu atbalstu savas autosportista karjeras attīstībai.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933