Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Kanepenes svētki Skaistkalnē ik gadu apvieno ģimenes, draugus un paziņas. Arī šovasar vairāku paaudžu skaistkalnieši un ciemata viesi baudīja kopābūšanu augusta pirmajā nedēļas nogalē.

Aizvadīti ikgadējie Kurmenes pagasta sporta svētki, kas tradicionāli notikuši jūlija mēneša pēdējā sestdienā. Šogad 28. jūlija rīts ar saulainu laiku Kurmenē sagaidīja visus dalībniekus un atbalstītājus. Jau plkst. 9.00 bija ieradušās pirmās komandas, lai pieteiktos sacensībām.

Vecumnieku novada dome īsteno Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) projektu “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts).

Kanepenes svētkos, 4. augustā, ikviens aicināts uz Skaistkalnes sporta svētkiem Skaistkalnes vidusskolas sporta bāzē. Komandu reģistrācija no plkst. 9.30, svētku sākums plkst. 10.00.

Stelpes sporta un atpūtas parkā „Pīlādžu mototrase” 28. - 29. jūlijā jau ceturto gadu pēc kārtas norisināsies FIM Latvijas Grand Prix Pasaules Čempionāts blakusvāģiem un Eiropas Čempionāts kvadricikliem, pulcējot Pasaules un Eiropas spēcīgākos un ātrākos motosportistus.

28. jūlijā plkst. 9.00 Kurmenē notiks tradicionālie pagasta sporta svētki. Programmā paredzētās disciplīnas: futbols, volejbols, ielu basketbols, šautriņu mešana, svaru bumbas celšana, zoles mači, šaušana ar peintbola šauteni.

14. jūlijā jau 12. reizi norisinājās Liliju kauss šautriņu mešanā MIX pāriem, startējot 30 pāriem no Igaunijas, Lietuvas, Norvēģijas un Latvijas. Turnīrs aizsākās ar grupas izspēli, kur divi labākie pāri no grupas turpināja cīņu par "Liliju kausu 2018", bet pāri, kas neizkļuva no grupas, uzsāka cīņu par ceļojošo ‘’Čaiņika’’ kausu.

Pagājušās nedēļas beigās no 29.jūnija līdz 1.jūlijam Lietuvas pilsētā Garliavā notika Eiropas čempoināts svarbumbu celšanā jauniešiem U-16 un U-18 vecuma grupā.

Šajā vasarā 28. un 29. jūlijā, vienā no skaistākajām mototrasēm, Sporta un atpūtas parkā „Pīlādžu mototrase” Vecumnieku novada Stelpē jau ceturto gadu pēc kārtas norisināsies FIM Latvijas Grand Prix Pasaules Čempionāts blakusvāģiem un Eiropas Čempionāts kvadricikliem, kurš pulcē Pasaules un Eiropas spēcīgākos un ātrākos motosportistus.

Latvijas Tautas sporta asociācija aicina Latvijas iedzīvotājus – gan tos, kam ir pieredze nūjošanā, gan tos kam nav pieredze, piedalīties INWA Pasaules nūjošana kausā Carnikavā 2018. gada 14. jūlijā. 

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933