Youtube

Draugiem

Facebook

Dambretes čempionāts – pirmais Valles vidusskolā!

Pirmo reizi vēsturē š.g. 25. janvārī Valles vidusskolā, Vecumnieku novadā notika 64 lauciņu dambretes čempionāts. Tajā piedalījās vairāk nekā puse visas skolas skolēnu, sākot no 1. līdz pat 9. klasei, kā arī 12. klases skolēni.

Pirms čempionāta sākuma ar uzskatāmu prezentāciju kopā atkārtojām sacensību noteikumus.

Sacensības tika vērtētas piecās grupās:

1.vietu sākumskolas grupā izcīnīja 1. klases skolniece Krista Kuzmina, 2. vietā Keita Cīrule (4. klase), 3. vietā Keitija Tuča (1. klase). Zēnu konkurencē 1. vieta Akselam Brolišam (4. klase), 2. vieta Aleksim Brolišam (2. klase), 3. vietā ierindojās Reiners Rauls Klipa (3. klase).

Pamatskolas meiteņu grupā 1. vieta Kristai Kanopai (8. klase), 2. vieta Erikai Grūbei (9. klase), 3. vieta Airisai Cimermanei (9. klase). Zēnu konkurencē šājā grupā vislabākais izrādījās Atis Lipskis (8. klase), 2. vietā Vilis Skola (9. klase), 3. vietu izcīnīja Edvards Muraško (8. klase).

Vidusskolas grupas rezultātu sadalījums: 1. vieta Gatim Caunem, 2. vieta Ērikam Ķikuram, 3. vieta Martai Letkovskai.

Visi godalgoto vietu ieguvēji tika pie diplomiem, kā arī pēc nejaušu skaitļu izlozes 10 dalībnieki saņēma dambretes komplektus, ko sagādāja Dambretes attīstības biedrība.

Pozitīvās atsauksmes par sacensībām, domājams, veicinās ikgadēju šādu pasākumu organizāciju, kas savukārt var pārtapt par skaistu un intelektuālu tradīciju Valles vidusskolā.