Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Uzvarētājus noteic soda sitieni

Valles vidusskolas sporta zālē 2.februārī notika nu jau sestais nakts turnīrs telpu futbolā.

Turnīram pieteicās 12 komandas – Grenctāle, «Kuorsava» no Rīgas, «Samaisītie», «Mārupe Frestyle», Baldone, «Haribo», Sesava, Brunava, Valle, «Brālis Egīls» no Jelgavas, «Rastafari» un «Torpedo» no Vecumniekiem.

Komandas tika sadalītas četrās apakšgrupās, no kurām pēc pamatturnīra spēlēm pirmās vietas automātiski iekļuva ceturtdaļfinālā, bet otrās un trešās vietas ieguvēji izspēlēja savstarpējās spēles ar citu apakšgrupu komandām pēc izveidotā grafika.

Pēc grupu izspēles pirmās vietas grupās izcīnīja Grenctāle, «Mārupe Freestyle», Brunava un «Brālis Egīls». Savukārt pēc otrās kārtas beigām tām pievienojās Sesava, «Torpedo», «Kuorsava» un Baldone.

Spēles par iekļūšanu pusfinālā bija spraigas, un divās uzvara noteikta tikai pēc soda sitieniem. Dramatiskā cīņā Sesava svinēja uzvaru pār Grenctāles futbolistiem, «Mārupe Freestyle» ar vienu vārtu pārsvaru bija pārāka par vietējo komandu «Torpedo». Soda sitienos komandai «Kuorsava» nācās atzīt zaudējumu pret Brunavas spēlētājiem, un vienīgi komanda «Brālis Egīls» pārliecinoši ar 4:0 pārspēja Baldones futbolistus.

Arī abās pusfināla spēlēs pēc pamatlaika beigām rezultāts bija neizšķirts, un uzvarētāji noteikti soda sitienos. Par trešo vietu cīnījās Brunava pret «Mārupe Freestyle». Spēle beidzās ar rezultātu 1:1. Šoreiz soda sitienos pārāka izrādījās «Mārupe Freestyle», kas turnīrā ierindojās trešajā vietā. Komandā spēlēja Māris Upenieks, Kaspars Eimanis, Matīss Magone, Andrejs Jušmānovs, Andrejs Jēkabsons, Sergejs Mišeis un Kristaps Antonēvičs.

Cīņā par pirmo vietu tikās Sesavas futbolisti ar jaunajiem spēlētājiem no Jelgavas – komandu «Brālis Egīls», kuri taisnā ceļā no žetonvakara devās uz turnīru. Taktiska, disciplinēta spēle un ātrs temps jelgavniekiem nodrošināja uzvaru šī gada nakts telpu futbola turnīrā Vallē. Komandā «Brālis Egīls» bija pieci dalībnieki, kas visas spēles aizvadīja bez maiņām. Pirmās vietas ieguvēji ir Mārtiņš Pivarovičs, Toms Pakulis, Antons Dresmanis, Emīls Emulovs un Helvijs Staļģis.

Sesavas komanda izcīnīja otro vietu, ar rezultātu 2:5 atzīstot jelgavnieku pārākumu finālspēlē. Vicečempionu vienībā spēlēja Dāvis Strupulis, Mariss Vecvagaris, Raitis Mazūdris, Andris Zuts, Edgars Gravenieks, Edgars Roze, Edgars Druseiks un Vairis Bērziņš.

Pateicos visiem, kas atbalstīja un palīdzēja noorganizēt turnīru – Vecumnieku novada domei, galvenajam tiesnesim Arturam Kupčiunam, Mikam Vidovskim, Amandai Bartkevičai, Airitai Cimermanei, Gitai Briņķei, Ērikam Ķikuram un kārtībniekam Andrim Caunem.

 

 

Ina Lukjaņina,
Valles un Kurmenes pagastu
sporta darba organizatore

 

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933