Youtube

Draugiem

Facebook

Atskats uz pusfinālu telpu futbolā

Vecumnieku novada atklātais čempionāts telpu futbolā tuvojas noslēgumam. Svētdien, 11. martā, tika noskaidrotas vēl divas komandas, kuras piedalīsies 18. martā fināla sacensībās.

Pirmajā spēlē tikās komandas “VALLE” un “SAMAISĪTIE”. Laukumā jau no pirmajām bija jūtams sasprindzinājums, jo abas komandas spēlēja ļoti uzmanīgi. Valles futbolistiem pirmajiem izdevās iesist vārtus un izvirzīties priekšgalā. Otrajā puslaikā komanda “SAMAISĪTIE” atspēlējās un rezultāts palika neizšķirts. Tad sekoja vēl vairāki vārtu guvumi, bet rezultātā ar 5:3 mājinieki izrādījās spēcīgāki.

Nākamo spēli aizvadīja “RASTAFARI”  pret “VECUMNIEKI&CO”. Komanda “RASTAFARI” ieradās tikai piecu dalībnieku sastāvā, kas savukārt nozīmēja, ka visu spēli jāaizvada bez maiņām. Pēc pirmā puslaika šķita, ka sportisti no Vecumniekiem pārliecinoši uzvarēs, jo rezultāts bija 3:0. Tomēr otra komanda nepadevās un spēles laikā guva 4 vārtus, tādējādi liekot nervozēt pretiniekiem. Spēles beigās uzvaru svinēja komanda “VECUMNIEKI&CO”, kura ar 6:4 pārspēja “RASTAFARI”.

Pusfināli un spēles par godalgotām vietām notiks Valles vidusskolas sporta zālē 18.martā no plkst. 10.00.