Youtube

Draugiem

Facebook

Vecumnieku komanda uzvar Iecavas basketbola čempionātā

Vecumnieku komanda pirmdienas, 12.marta, vakarā ar rezultātu 92:76 pārliecinoši pārspēja vienību «Ozolu 15» un kļuva par Iecavas novada 23.atklātā basketbola čempionāta uzvarētāju.

Čempionāta finālspēle sporta namā «Dartija» pulcēja ap 40 līdzjutēju. Vecumnieku vienības basketbolisti pārliecinoši sāka pirmo ceturtdaļu, uzvarot ar 26:20. Otrajā ceturtdaļā pirmie punktus guva vienības «Ozolu 15» basketbolisti. Teju pusi spēles otrā posma laika turpinājās savstarpēji neprecīzu metienu un kļūdu sērija, līdz sestajā minūtē «Ozolu 15» panāca pārsvaru ar 29:30. Mačs turpinājās punkts punktā gandrīz līdz ceturtdaļas beigām, un lielākais pārsvars, ko spēja panākt «Ozolu 15», bija 3 punkti. Otrā ceturtdaļa beidzās ar Vecumnieku sportistu pārsvaru 44:39.

Otrajā puslaikā Vecumnieku vienība spēli sāka disciplinētāk, līdz trešās ceturtdaļas pusei iegūstot 8 punktu pārsvaru. Spēles stils rādīja, ka Vecumnieku komandas sportisti patiesi vēlas uzvarēt, uzbrukumus rezultatīvi pabeidzot gan individuālos caurgājienos un ar trāpīgiem trīspunktu metieniem, gan vienkāršās saspēlēs. Ceturtdaļa beidzās ar rezultātu 71:55 Vecumnieku komandas labā. Spēles pēdējā posmā abas vienības spēlēja paviršāk, vairs necenšoties mainīt mača iznākumu.

Medaļas un kausus turnīra uzvarētājiem pasniedza Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks. Balvas saņēma turnīra labākie spēlētāji. Vienībā «Ozolu 15» spēlēja sacensību rezultatīvākais metējs Aldis Beitiņš. Vērtīgākā spēlētāja un trāpīgāka trīspunktu metienu izpildītāja gods Vecumnieku komandas pārstāvis Jurim Brūverim. Precīzākais soda metienu snaiperis – Gundars Brička no Vecumnieku vienības.

DSC 9490 1024x683

Komanda «Ozolu 15» saņēma mūžīgā glabāšanā līdzšinējo Iecavas atklātā čempionāta kausu, jo līdz šim visbiežāk bijusi turnīra uzvarētāju godā. Vecumnieku vienībai tika pasniegts jauns ceļojošais kauss. Šogad Iecavas čempionātā piedalījās 8 komandas, to vidū vienības no Iecavas, Jelgavas un Misas.