Youtube

Draugiem

Facebook

Sadalītas medaļas telpu futbola čempionātā

Pēc septiņiem sabraukumiem, kas ilga no 27. janvāra līdz 18. martam, tika noskaidroti Vecumnieku novada atklātā čempionāta telpu futbolā uzvarētāji. Turnīram bija pieteikušās sešas komandas: “VALLE”, “VECUMNIEKI&CO”, “HARIBO”, “TFK LATS/METALS.LV”, “SAMAISĪTIE”  un “RASTAFARI”.

Pēc nolikuma kārtības, izspēlējot pamatturnīru, tālāk uz pusfinālu automātiski tika 1. un 2. vietas ieguvēji. Šogad tās bija komandas  “TFK LATS/METALS.LV” un “HARIBO”. Pārējās cīnījās par iekļūšanu pusfinālā: 3. pret 6. vietu (“VALLE” – “SAMAISĪTIE”) un 4. pret 5. vietu (“VECUMNIEKI&CO” – “RASTAFARI”).

Izslēgšanas spēlēs spēcīgāki bija komandas “VALLE” futbolisti, kuri ar 5:3 uzvarēja “SAMAISĪTIE” un “VECUMNIEKI&CO”, kuri apspēlēja “RASTAFARI” ar rezultātu 6:4. Tādējādi pusfinālos satikās “TFK LATS/METALS.LV” - “VECUMNIEKI&CO” un “HARIBO” – “VALLE”.

Pirmajā pusfināla spēlē pirmos vārtus guva Ričards Vītols, kurš savu komandu “VECUMNIEKI&CO” izvirzīja vadībā. Taču pēc pāris minūtēm arī “TFK LATS/METALS.LV” atbildēja ar vārtu guvumu un izlīdzināja rezultātu 1:1. Otrajā puslaikā precīzu sitienu bija vairāk un abas komandas rādīja labu sniegumu. Tomēr futbolisti no “TFK LATS/METALS.LV” divas minūtes pirms spēles beigām guva ceturtos vārtus un ar 4:2 bija priekšā. Prieks bija vērot komandas “VECUMNIEKI&CO” spēli, kas turpināja cīnīties par katru bumbu līdz galam un tā rezultātā spēles pēdējā sekundē Pāvelam Kostinam izdevās gūt vārtus. Spēle beidzās ar 4:3, komandas “TFK LATS/METALS.LV” labā.

Arī nākamais pusfināls norisinājās interesanti un aizrautīgi. Pirmajā puslaikā tikai sešpadsmitajā minūtē tika gūti pirmie vārti, kas komandu “HARIBO” izvirzīja priekšgalā. Tomēr arī vallieši saņēmās un atspēlēja vārtu starpību. Puslaiks noslēdzās neizšķirti 1:1. Otrajā puslaikā Ēriks Ķikurs no komandas “VALLE” raidīja precīzu sitienu pretinieku vārtos. Vēlāk rezultāts kārtējo reizi izlīdzinājās. Un vienu minūti pirms spēles beigām komanda “HARIBO” iesita uzvaras vārtus (Harijs Bagdons), kā rezultātā spēle noslēdzās ar 3:2.

Spēlē par trešo vietu tikās komandas “VALLE” – “VECUMNIEKI&CO”. Jau no paša sākuma spēlētājiem no Vecumniekiem spēle neraisījās un pašmāju futbolistiem izdevās gūt vairākus vārtus. Rezultātā ar 7:3 uzvarēja komanda “VALLE”,  kura spēlēja šādā sastāvā: Ēriks Ķikurs, Mārtiņš Zvirbulis, Kristers Kļaviņš, Gatis Caune, Andris Caune, Andris Ciršs, Oskars Briņķis, Jānis Rudzinskis, Kristaps Strups, Kritaps Arājs, Jānis Krēmers un Jānis Ruģelis.

Cīņā par zeltu, otrajā minūtē ar ļoti precīzu sitienu vārtos “devītniekā” trāpīgs bija Jānis Pelēcis no komandas “HARIBO”. Tomēr pirmā puslaika beigās komanda “TFK LATS/METALS.LV” jau bija vadībā ar 2:1. Un arī nākamajā puslaikā viņiem izdevās pirmajiem gūt vēl vienus vārtus. Komanda “HARIBO” izpildot soda sitienu izmantoja izdevību un raidīja pretinieka vārtos vēl vienu bumbu. Tomēr spēles izskaņā spēcīgāka izrādījās komanda “TFK LATS/METALS.LV”, kura pārspēja “HARIBO” ar 4:2 un kļuva par Vecumnieku novada atklātā čempionāta telpu futbolā uzvarētājiem. Komandā spēlēja: Raimonds Ivenkovs, Anrijs Andersons, Jevgēnijs Rozumnijs, Roberts Rozentāls, Mārtiņš Bukšs, Raimonds Šastakovičs, Dairis Feldmanis, Kristaps Maskalis, Deniss Skripa, Andrejs Tiščenko, Ritvars Briedis un Jevgēnijs Gedertsons.

Otrās vietas ieguvēji komanda “HARIBO” piedalījās sekojošā sastāvā: Edgars Drezovs, Augusts Indriksons, Roberts Kļaviņš, Harijs Bagdons, Jānis Kadiķis, Agris Sakne, Visvaldis Janelis, Valdis Vaisjuns, Jānis Pelēcis, Miks Vidovskis, Kristaps Bričs un Kaspars Kadiķis.