Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Izsludina jauno talantu atlasi "LMT Autosporta Akadēmijai"

LMT Autosporta Akadēmija (LMT AA), kas jau no 2011. gada nodarbojas ar jauno autosporta talantu atlasi un apmācību, izsludina kārtējo pieteikšanos stipendijām jauniešiem no 14 līdz 24 gadu vecumam. Pēc sekmīga starta atlases konkursā, kas noslēgsies 1. maijā, vairāki jaunieši 2018. gada laikā varēs saņemt kā materiālu, tā arī nemateriālu atbalstu savas autosportista karjeras attīstībai.

Vairākiem jaunajiem autosportistiem plānots piešķirt stipendijas par kopējo summu 7000,- EUR, lai viņi varētu pilnveidot un attīstīt savu sportisko karjeru 2018. gada sezonā. Nākotnē šiem jauniešiem paveras iespējas nokļūt “LMT Autosporta Akadēmijas” pamatsastāvā. Šogad Eiropas rallija čempionātā startējošais liepājnieks Mārtiņš Sesks savu karjeru sācis tieši LMT AA . Savukārt iepriekšējos gados LMT AA sastāvā dažādās autosporta disciplīnās startējuši Latvijā nu jau labi zināmie autosportisti Ralfs Sirmacis, Beate Klipa, Emīls Blūms, Ingus Beļakovs un citi.

“Finansiālu atbalstu plānojam piešķirt vienam vai vairākiem sportistiem. Bez finansējuma sportisti saņems iespēju arī būt kopā ar komandu, uzklausīt padomus karjeras attīstībai, kā arī uzlabot savas komunikācijas prasmes. Priekšroka tiks dota tiem, kas nolēmuši spert nākamo soli savā karjerā vai arī izmēģināt spēkus sev neierastā autosporta disciplīnā,” stāsta “LMT Autosporta Akadēmijas” vadītājs Dainars Dambergs.

Jaunie autosportisti tiek aicināti iesūtīt savas prezentācijas uz e-pastu . Prezentācijā jābūt skaidri norādītiem mērķiem  autosportā, vīzijai tuvākajiem trim gadiem, kā arī sacensību plānam 2018.gada sezonai. Prezentācijas formāts – ppt., pdf., video fails, word – pēc pretendenta iespējām un uzskatiem. Pretendentu izvērtēšana notiks līdz šī gada 10.maijam.

Anda Treija
LMT Autosporta akadēmija

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933