Aktuālais

Čempiones un vicečempioni vieglatlētikā

04.05.2017

Vecumnieku vidusskolas meitenes sešu komandu konkurencē izcīnīja 1. vietu un “Jauno vieglatlētu” kausu Zemgales reģiona sacensībās. Puišu komanda ierindojās godpilnajā 2. vietā.

Sacensībās "Jauno vieglatlētu kauss" 2. maijā Iecavā komandas summēja punktus pēc izcīnītajām vietām atsevišķās disciplīnās. Katra izcīnītā vieta komandai deva attiecīgo punktu summu (jo augstāka vieta, jo vairāk punktu).

Vecumnieku meitenes guva pārliecinošu uzvaru ar punktu skaitu kopvērtējuma summā – 96 (2. vietai – 67 punkti, 3. vietai – 63 punkti). Vecumnieku vidusskolas puiši sešu komandu kokurencē izcīnīja 2. vietu, summā iegūstot 81 punktu (1. vietai – 87 punkti, 3. vietai – 70 punkti).

Meitenes sacensības uzsāka ar uzvaru stafetē, komandā skrēja – Annija Tamane, Beāte Skuja, Rebeka Vietniece, Madara Lungeviča. Vēlāk sekoja arī individuālie sasniegumi.

Uzvaras izcīnīja: Annija Tamane – 100m skrējienā (13.30sek, sasniedzot jaunu personīgo rekordu un izpildot 2. sporta klases normatīvu), tāllēkšanā, Madara Lungeviča – 100m barjerskrējienā un 400m skrējienā (1:01min, sasniedzot jaunu personīgo rekordu un izpildot 2. sporta klases normatīvu), Beāte Skuja šķēpa mešanā. Rebeka Vietniece izcīnīja 2. vietu 800m skrējienā. Trešo vietu izcīnija Viktorija Trofimčuka šķēpa mešanā un Beāte Skuja augstlēkšanā. Jūlija Djačenko ierindojās 4. vietā augstlēkšanā un tāllēkšanā.

Līdzīgi kā meitenes, arī puiši 4x100m stafetē bija ātrākie, komandā – Kristers Homičs, Sandis Dolmatovs, Kristaps Krūmiņš, Verners Kļaviņš.

Divas individuālās uzvaras izcīnīja Kristers Homičs – 100m skrējienā un augstlēkšanā (1.80m, izpildot 2. sporta klases normatīvu). Sandis Dolmatovs ieguva 2. vietu 1500m skrējienā un 3. vietu tāllēkšanā, Niks Berlinskis – 3. vieta lodes grūšanā un šķēpa mešanā, Verners Kļaviņš – 3. vieta 100m skrējienā un 4. vieta tāllēkšanā, Jānis Strazdiņš – 3. vieta augstlēkšanā un 4. vieta šķēpa mešanā, Kristaps Krūmiņš – 3. vieta 110m barjerskrējienā un 4. vieta lodes grūšanā.

Vecumnieku vidusskolas sportistu sniegums bija teicams, jo skolēni sacensībās spēja sasniegt jaunus personīgos rekordus vai atkārtoja savus labākos rezultātus. Paldies sportistiem par cīņassparu un vēlmi pārstāvēt Vecumnieku vidusskolu sacensībās un skolotājiem Līgai Macarovskai un Pēterim Lungevičam par skolēnu sagatavošanu sacensībām!