Aktuālais

Domes pārstāvji veiksmīgi startē orientēšanās sacensībās

29.11.2017

11. novembrī Vecumnieku novada domes pārstāvji devās uz Kolku, lai piedalītos Brīvības rogaininga Pašvaldību kausa izcīņā.

Vairāk nekā 110 dalībnieku no 43 pašvaldībām piedalījās Latvijas otrajā Pašvaldību kausa rogainingā izcīņā Kolkas apkārtnē. Par uzvaru četru stundu distancē sacentās 15 Latvijas uzņēmīgākās, drosmīgākās un izturīgākās pašvaldības.

Rudenīgā pastaigā pa Kolku, tās apkārtnes mežiem starp divām jūrām četrās stundās tika pieveikti vairāk nekā 20 kilometri. Distance tika noslēgta slapjām kājām, ar pamatīgu nogurumu, taču pāri visam – milzīgs gandarījums. Slīteres nacionālais parks un Melnsila apkārtnes skaistie priežu sili, mīkstās sūnas, smaržojošie vaivariņi, kāpumi un kritumi, slapjās slīkšņas un jūras tuvums, meklējot kontrolpunktus, tika izbaudīts līdz mielēm.  

Pirmo reizi piedaloties tik vērienīgās sacensībās, Vecumnieku novada domes komanda ierindojās godpilnajā 10. vietā. Brīvības rogaininga 2017 Pašvaldību kausu ieguva Kocēnu novada pašvaldība. Apsveicam!

Viskuplāk bija pārstāvēts Durbes novads. Tālāko ceļu uz Kolku mēroja komandas no Krustpils novada, Jaunpiebalgas, Apes un Madonas novadiem. Slīteres nacionālā parka un Melnsila apkārtnes mežus iekaroja arī pašvaldību komandas no Dundagas, Kandavas, Rojas, Salas, Mārupes, Talsu, Kuldīgas, Tukuma novadiem.

Ieva Pankrate,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
22024545Komentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA