Aktuālais

Eiropas sporta nedēļā Vecumniekos notiks orientēšanās nakts

25.09.2017

Lielā orientēšanās nakts vienlaicīgi sešās Latvijas pilsētās, ieskaitot Vecumniekus, jau šo piektdien!

Pieteikšanās vēl šodien: http://www.rogaining.lv/Vecumnieki/?registration=enter (vai sacensību dienā, ja būs brīvas kartes).

Lejupielādēt un izmēģināt skrējienam nepieciešamās aplikācijas darbību savā telefonā var šeit: http://www.rogaining.lv/Vecumnieki/

Latvijas Orientēšanās federācija Eiropas sporta nedēļā sākusi realizēt inovatīvu projektu – Vislatvijas orientēšanās nakti. Sacensības notiks 29. septembrī, sākot no plkst. 20 vienlaikus sešās pilsētās – Rīgā, Jūrmalā, Talsos, Limbažos, Salaspilī un Vecumniekos.

Kotrolpunktos būs plāksnītes ar QR kodu, kuru atpazīs speciāli šim pasākumam izstrādātā rogaininga lietotne sportistu viedtālrunī. 

Sacensībās var piedalīties divu līdz piecu cilvēku komandas, kuru dalībniekiem jābūt vismaz vienam viedtālrunim (ieslēgtam, uzlādētam, ar ieslēgtu GPS un speciālu mobilo aplikāciju) un komandai vajadzētu distancē doties ar vismaz vienu lukturīti.

Būs trīs stundu kontrollaiks, karte un dažāda grūtības līmeņa kontrolpunkti. Uzvarēs tā komanda, kura savāks visvairāk punktus. Rogaininga aplikācija mācēs atpazīt kontrolpunktos izliktos QR kodus, mācēs to vērtību pieskaitīt komandas rezultātam un beigās arī sarēķinās, cik ilgā laikā komanda katru posmu veikusi.

SACENSĪBU NOLIKUMS

Dalība sacensībās ir bez maksas.

Vecumnieku novadā un visā Latvijā no 23. līdz 30. septembrim notiks Eiropas Sporta nedēļa ar mērķi mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski atīviem.

Ieva Pankrate,
Vecumnieku novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
22024545Komentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA