Aktuālais

Iedzīvotāji devās ikgadējā rudens velobraucienā

02.10.2017

Foto: Ieva Pankrate, Dinārs Zeltkalns

Olimpiskās sporta nedēļas ietvaros jau par tradīciju kļuvušais Vecumnieku novada rudens velobrauciens pulcēja aktīvos novada ļaudis. Kopumā piecdesmit pieci dalībnieki bija gatavi 23. septembra pusdienlaikā baudīt rudens velobraucienu. Laiks bija kā radīts, lai ar velosipēdu dotos pretī zelta rudenim.

Satikšanās vieta jau gadiem nemainīga – veikala “Pīlādzis” stāvlaukums. Skanot zumbas ritmiem, košās, atraktīvās un lokanās meitenes aicināja ikvienu ļauties mūzikai, lai iesildītos pirms brauciena.

Maršruts veda no Vecumniekiem uz Arves ezeru Misā un atpakaļ. Pa ceļam nelieli atelpas brīži, līdz nonācām ezera krastā – pasakainā vietā, kur arī gulbji netraucēti baudīja tās skaistumu. Ugunskurā tika ceptas desiņas, baudīta silta tēja un citi labumi. Kad vēderi bija pilni, visi tika aicināti uz zināšanu pārbaudi par Vecumnieku novada ikdienu un sporta dzīvi. Pozitīvām emocijām uzlādēti devāmies mājupceļā uz Vecumniekiem.

Kopējais maršruts sastādīja 34 kilometrus, kuros tika daudz piedzīvots – mazie izgulējās sēžot velosēdeklī, nespēks mijās ar gandarījumu par paveikto un radās idejas par nākamā gada simtgades braucienu, iespējams, divu dienu garumā apkārt visam Vecumnieku novadam.

Paldies Arves ezera saimniekiem un velobrauciena organizatoram Ivaram Sproģim par jauko atpūtu!  

Ieva Pankrate,
Sabiedrisko attiecību speciālisteKomentāri (1)

Biju

Pievienots: 02.10.17 15:42

Tiešām jauks pasākums un jauks laiks, arī maršruts super, uzzināju ko jaunu novadā. Paldies organizētājam.

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA