Aktuālais

Jaunieši pierāda sporta prasmes Vecumnieku novada Jaunatnes olimpiādē

06.06.2017

Foto: Ina Lukjaņina

29. maija rīts Valles vidusskolas sporta zālē un stadionā sākās ar lielu rosību, jo Vecumnieku novada Domes Sporta skolas kolektīvs un sacensību dalībnieki gatavojās nozīmīgākajam skolu jauniešu pasākumam 2017. gadā – Vecumnieku novada Jaunatnes olimpiādei.

Sacensībās piedalījās sportisti no visām novada skolām – Misas, Skaistkalnes, Valles un Vecumnieku vidusskolām un Stelpes pamatskolas, kā arī pieaicinātie dalībnieki no Mazzalves pamatskolas un Biržu rajona. Kopā startēja 192 sportisti.

Vecumnieku novada Jaunatnes olimpiāde iesākās ar parādi, kuru svinīgi atklāja Vecumnieku novada Domes priekšsēdētājas vietnieks Jānis Kovals.

Dienas pirmajā pusē dalībnieki startēja dažādās vieglatlētikas disciplīnās – dažādu distanču skrējienos un stafetē, šķēpa mešanā, augstlēkšanā, lodes grūšanā, bumbiņas mešanā. Pēcpusdienā tika dots starts komandu sporta veidos florbolā, volejbolā un futbolā.

Olimpiādes noslēgumā pirmo trīs vietu ieguvēji tika apbalvoti ar medaļām un saldumu balvām.

Paldies visiem Vecumnieku novada Domes Sporta skolas treneriem, īpaši Gitai Briņķei, kuri iesaistījās pasākuma organizēšanā un tā īstenošanā. Pateicību par atbalstu Olimpiādes jautājumu risināšanā izsakām Valles vidusskolas direktorei Gitai Eriņai un skaņu operatoram Ērikam Ķikuram.

JAUNATNES OLIMPIĀDES REZULTĀTI

Ina Lukjaņina,
Vecumnieku novada Domes
Sporta skolas metodiķeKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA