Aktuālais

"Pīlādžu Mototrase" atklāj motokrosa sacensību sezonu

12.05.2017

Sporta un atpūtas parkā „Pīlādžu mototrase” šī gada motokrosa sacensību sezona sāksies jau 21.maijā, kad norisināsies Sidecar Kings kauss retro motokrosā, kurā piedalīsies sportisti no Latvijas, Baltijas un Austrumeiropas.

Sidecar Kings kauss retro motokrosā norisināsies 17 klasēs: b/v Pro, b/v ar gaisa dzesēšanu, b/v Vēsture, b/v Seniori, b/v Veterāni, b/v Dāmas, b/v Juniori, Kvadri Open, Kvadri 35+, Kvadri100, Kvadri200,Kvadri200b,  MX Seniori, MX Veterāni, MX Retro, MX Open, MX Dāmas.

Otro reizi trases pastāvēšanas vēsturē sacensībās būs vērojama Latvijas Motosporta federācijas kausa izcīņa Zelta Mopēdā, kā arī Vecumnieku novada kausa izcīņa b/v bērniem un zāles pļāvējiem.

Sacensībās tiek aicināts piedalīties ikviens sportists vai sportiste! Ja nav pieejams motocikls, bet ir vēlme mēroties spēkiem trasē, iespējams piedalīties zāles pļāvēju sacensībās un pierādīt, uz ko ir spējīgs jūsu zāles pļāvējs.

Ja arī neesi lielākais motokrosa fans, brauc un izbaudi motokrosa gaisotni, atpūties ar ģimeni pie ezera, parkā vai meža kafejnīcā!

Šajā sezonā Pīlādžu mototrasē jūlijā gaidāmas vēl divas motokrosa sacensības: Latvijas Grand Prix FIM Pasaules Čempionāts blaukusvāģiem un Eiropas Čempionāts kvadriem, kas norisināsies 12./13. augustā, paralēli BMA Austrumeiropas Čempionāts b/v ar gaisa dzesēšanu, b/v Veterāniem, b/v Senioriem, kā arī 8./9.jūlijā pirmo reizi Ziemeļeiropā notiks Eiropas čempionāts motokrosā dāmām un Eiropas čempionāta NE Zona EMX65, EMX85, kur paralēli startēs BMA Austrumeiropas čempionāts: MX50 klasē.

Sīkāka informācija www.piladzis.lv

Inga PīlādzeKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA