Aktuālais

Pirmais Eiropas čempionāts motokrosā sievietēm notiks Stelpes Pīlādžu mototrasē

04.07.2017

8.-9.jūlijs Latvijas motosportā paliks kā vēsturisks datums, jo pirmo reizi Baltijā sacentīsies Eiropas ātrākās dāmas. Šādu motokrosu Latvija vēl nebūs redzējusi! Notiks arī Eiropas Čempionāts NE zona EMX65 un EMX85 klasēm.

Paralēli šīm klasēm uz starta stāsies un par Vecumnieku novada kausu sestdienā cīnīsies paši mazākie MX50 klases braucēji.

EMX65 klasē startam pieteikti 37 sportisti. Pirms noslēdzošā posma Stelpē līderpozīcijās kopvērtējumā atrodas: 1.vietā Polijas sportists Maksymilian Chwalik, 2.vietā Krievijas pārtsāvis Ilya Khabirov, bet trešajā vietā Kirils Maslovs no Latvijas. Kopvērtējuma augstajā ceturtajā vietā ierindojas vēl viens Latvijas pārstāvis Jānis Kubliņš.

EMX 85 klasē pēc aizvadītajiem trijiem posmiem pirmajā un otrajā vietā atrodas Krievijas sportisti Alexey Orlov un Nikita Petrov, 3.vietā Baltkrievijsa sportists Daniel Valovich. Kopvērtējuma desmitniekā ierindojušie arī divi Latvijas pārstāvji: 5.vietā Edvards Bidzāns, 2016. gada Eiropas Čempions EMX65 klasē, kā arī 10.vietā Mairis Pumpurs. Startam Stelpē EMX85 klasē kopā pieteikti 28 sportisti.

Eiropas čempionāts sievietēm būs Eiropas čempionāta noslēdzošais posms. Startam pieteiktas 22 sievietes no 10 valstīm, kā arī divas Latvijas pārstāves: Anna Stecjuka un Anastasija Ušakova.

Kvalifikācijas braucienu sākums – 8. jūlijs plkst. 12.30.

Sacensību atklāšana – 9. jūlijs plkst. 10.50.

Finālbraucienu sākums – 9. jūlijs plkst. 12.00.

Atceroties, ka 8.-9.jūlijs ir vasaras vidus un atvaļinājumu laiks, tas būs pats izcilākais brīdis, lai atpūstos un izbaudītu skaisto vidi Pīlādžu mototrasē, kā arī atbalstītu Latvijas motosportistus un motosportistes trasē.

Šajā sezonā Pīlādžu mototrasē 12.-13.augustā notiks Latvijas Grand Prix FIM Pasaules čempionāts blaukusvāģiem un Eiropas čempionāts kvadriem, paralēli Vecumnieku novada kauss b/v ar gaisa dzesēšanu, b/v veterāniem, b/v senioriem.

Tiekamies Stelpē!

Inga PīlādzeKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA