Aktuālais

Sieviešu komandai panākumi starptautiskā šautriņu mešanas turnīrā

04.10.2017

Sestdien un svētdien (30.09.-01.10.) Rīgā norisinājās šautriņu mešanas turnīrs komandām „Baltijas kauss 2017”, kopā startējot 31 kungu komandai un 12 dāmu komandām no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Anglijas. No Vecumnieku darts kluba startēja 7 dalībnieki trīs komandās.

Lonija Stare un Olita Simaško kopā ar Andu Seimani un Vitu Grebsku no Jēkabpils startēja komandā „ViAnOlLo”, Rihards Slišāns bija Latvijas izlases sastāvā, bet Guntars Stipins, Edgars Simaško, Raitis Gultnieks un Rūdolfs Mežeckis pārstāvēja komandu „Vecumnieki”.       

Ar vislielāko gandarījumu mājup devās mūsu dāmas, kuras sieviešu konkurencē visu disciplīnu (individuālās, pāru un komandu) kopvērtējumā izcīnīja 1.vietu. 2.vietā ierindojās Latvijas izlase, bet 3.vieta komandai „BIG4 LT” (trīs dalībnieces no Lietuvas izlases un viena kādreizējā Lietuvas izlases dalībniece, kas jau vairākus gadus dzīvo Norvēģijā). 

Apsveicam ar cīņas sparu un komandas vienoto garu!

Kungiem šoreiz pieticīgāki rezultāti.

Rihardam Slišānam, startējot Latvijas izlases sastāvā, komandas kopvērtējumā izcīnīta 8.vieta, Vecumnieku kungu komandai 13.vieta.

Vīriešu komandu kopvērtējuma pirmais trijnieks: 1.vieta „BIG4 LT” (Lietuvas izlase), 2.vieta „Exeter Eagles” (Anglija), 3.vieta „Team DPC” (Anglija/Zviedrija).

Detalizētāk par sacensību rezultātiem Latvijas darts organizācijas mājas lapā: www.latviadarts.com/baltijas-kausa-2017-rezultati/.

Reno Roga,
Vecumnieku darts klubsKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA