Aktuālais

Vallē noskaidro labākos telpu futbolā

25.01.2017

Tradicionālajā Valles pagasta nakts turnīrā telpu futbolā 1. vietu izcīnīja Bauskas BJSS komanda (vidū), 2. – sportisti no Ceraukstes (no labās), bet 3. – «TFK LATS».

6. Valles pagasta nakts turnīrs telpu futbolā 21. janvārī iesākās neierasti agri – plkst. 16 – un noslēdzās pusnaktī.

Šogad piedalījās 12 komandu no Vecumnieku, Jelgavas, Bauskas un Neretas novada.

Komandas tika salozētas četrās apakšgrupās pa trīs vienībām. Pēc grupu turnīra cīņu turpināja astoņas komandas; trešo vietu ieguvēji no tālākas dalības turnīrā izstājās.

Ceturtdaļfinālā komanda «TFK LATS» (dalībnieki ir no Bauskas, Iecavas un Vecumniekiem) pārspēja Brunavu (4:1), savukārt aizraujošāko vakara spēli demonstrēja Sesavas un Bauskas futbolisti (4:3, pēcspēles soda sitieni). Sesavieši trīs reizes pamanījās atspēlēties pagājušā gada sudraba medaļniekiem; izlīdzināt rezultātu (3:3) izdevās sekundi pirms spēles beigām. Ceraukstes komanda pārliecinoši pieveica «Aliansi» (3:0), bet «Haribo» piekāpās dalībniekiem no Bauskas BJSS (0:5).

Pusfinālā interesantu un notikumiem bagāta sniegumu rādīja «TFK LATS» un «Ceraukste» (1:2, pēcspēles soda sitieni), «Sesava» piekāpās Bauskas BJSS futbolistiem (0:2).

Visgaidītākās bija spēles, kas noteica godalgu sadalījumu. Dalībnieki nojauta, ka nevienai komandai uzvara nebūs viegla, un tas šo turnīru padarīja vēl interesantāku.

Spēlē par trešo vietu tikās «TFK LATS» un Sesavas komanda. Notikumi risinājās ļoti spraigi, spēku samēri bija līdzīgi un dalībnieki nekautrējās apdraudēt pretinieku vārtus. Noslēgumā meistarīgāki un prasmīgāki tomēr izrādījās komandas «TFK LATS» futbolisti, kas izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:1.

Turnīra noslēdzošā spēle risinājās starp «Cerauksti», kas bija pagājušā gada uzvarētāja, un Bauskas BJSS. Cīņa ritēja līdzīgā manierē kā spēle par trešo vietu, taču, iespējams, sportistu resursu dēļ ceraukstiešiem nācās piekāpties Bauskas BJSS komandai ar rezultātu 2:0.

Tika noteikta arī nakts turnīra simboliskā izlase: Andžejs Leitis (Sesava), Edgars Ružello («TFK LATS»), Elvijs Vilips (Ceraukste), Edgars Ratkevičs (Bauskas BJSS), Ričards Rapševics (Bauskas BJSS vārtsargs, kurš visā turnīrā ielaida tikai vienus vārtus).

REZULTĀTI

  • 1. vietā – Bauskas BJSS: Rainers Jegorovs, Ivo Jarmaļuks, Ritvars Briedis, Jevgēnijs Rozumnijs, Svajuns Foks, Ričards Rapševics, Aleksandrs Babuškins, Raimonds Saštakovičs, Edgars Ratkevičs.
  • 2. vietā – Ceraukste: Artūrs Dulbe, Mārtiņš Dulbe, Elvijs Vilips, Kristaps Maskalis, Mihails Kohanovičs, Raitis Cirvelis.
  • 3. vietā – «TFK LATS»: Roberts Rozentāls, Dairis Feldmanis, Denis Skripa, Jūlijs Morozs, Vladislavs Dolgunovs, Ričards Vītols, Pāvels Zora, Armants Šjadis, Edgars Ružello.

 

Arturs Kupčiuns,
Sporta darba organizators Vallē un Kurmenē

Foto: Arturs KupčiunsKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA