Aktuālais

Vecumnieku vidusskolas komanda uzvar Zemgales reģiona sacensībās volejbolā

04.03.2017

Otrdien, 28. februārī, Valgundē norisinājās Zemgales reģiona sacensības pamatskolas vecuma grupā zēniem, kurā Vecumnieku vidusskolas zēni izcīnīja zelta medaļas.

Turnīrā piedalījās komandas no Ozolnieku vidusskolas, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas, Kalnciema vidusskolas, Mežotnes pamatskolas, Jelgavas 5. vidusskolas un Elejas vidusskolas.

Mūsu zēni apakšgrupu spēlēs nepiedzīvoja nevienu zaudējumu, pirmajā spēlē apspēlējot Mežotnes vidusskolu ar 2:0, pēc tam sīvā cīņā tika uzvarēta Elejas vidusskola ar 2:0 un trešajā spēlē itin viegli ar rezultātu 2:0 tika apspēlēta Jelgavas 5. vidusskola.

Pusfinālā spēle bija daudz spraigāka un grūtāka, pretī stājās Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, otrajā setā bijām iedzinējos ar rezultātu 19:24, taču pēc minūtes pārtraukuma zēni prata saņemties un izraut uzvaru setā ar 26:24, rezultātā pa setiem uzvara ar 2:0.

Finālspēlē Vecumnieku vidusskolas zēniem pretī stājās par favorītiem uzskatītā Ozolnieku vidusskolas komanda, taču ar pašaizliedzīgu spēli aizsardzībā un labu agresīvu servi, kas izsita pretinieku no servju uzņemšanas, izdevās izraut uzvaru ar rezultātu 2:1.

Komandā spēlēja:  Ralfs Ločmelis, Verners Kļaviņš, Maksims Iļjins, Kristaps Krūmiņš, Kristaps Turlais, Alekss Žukausks un Jānis Strazdiņš.

Paldies zēniem par labo, kvalitatīvo spēli laukumā un trenerim Jānim Plūmem par sadarbību treniņprocesā!