Aktuālais

Vecumnieku volejbolisti rāda labu sniegumu Latvijas čempionātā

30.04.2017

28. un 29.aprīlī Rīgā norisinājās 3.posms Latvijas čempionātā volejbolā U-12 grupas zēniem. Vecumnieku sporta skolas komanda aizvadīja piecas spēles, un visās tika piedzīvotas uzvaras.

Piektdien, 28.aprīlī, Vecumnieki pirmajā spēlē sacentās ar MVS (Minusas volejbola skola) audzēkņiem, svinot uzvaru ar 3:1. Nākošajā spēlē komanda tikās ar RVS G.V./M.V. (Rīgas volejbola skola), kur, stingri ievērojot spēles disciplīnu, prata nosargāt uzvaru ar 3:1. Pēdējā spēlē Vecumnieki ar rezultātu 3:1 uzvarēja par favorītiem uzskatītos Daugavpils BJSS audzēkņus; spēle bija grūta, bet puiši parādīja raksturu, labi nospēlējot setu galotnēs.

Sestdien, 29.aprīlī, Vecumnieku komanda tikās ar RVS J.J. (Rīgas volejbola skola) audzēkņiem, kur bija pārāki ar rezultātu 4:0. Pēdējā spēlē puiši ar grūtībām tomēr prata apspēlēt Kuldīgas NSS komandu ar rezultātu 3:1. Tādējādi Vecumnieki izcīnīja 1.vietu 2.grupā, kopvērtējumā no 16 komandām izcīnot 7.vietu Latvijas čempionātā.

Komandā spēlēja: Kārlis Ansons, Krists Aukstars, Kristaps Bračka, Roberts Caune, Lauris Vasiļjevs, Ralfs Valts Seglickis, Martins Caune, Jānis Saule, Markuss Onzulis, Krišjānis Skosa, Emīls Siljānis, Kristers Balcers, Mārcis Stienis, Jānis Šukelis, Toms Eriņš un Kārlis Kristers Kreimanis.

Paldies treneriem Jānim Plūmem un Rolandam Plēsniekam par sadarbību treniņprocesā un sacensību organizēšanā, kā arī spēlētāju vecākiem par sapratni!

Rinalds Zariņš
Vecumnieku vidusskolas sporta skolotājsKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA