Aktuālais

Volejbola ģimeņu turnīrā saspēlējas ar savējiem

29.06.2017

Foto: Irīna Brazauska

16. jūnija pēcpusdienā Valles vidusskolas stadionā norisinājās volejbola pasākums ģimenēm, kurā sporta skolas audzēkņi piedalījās kopā ar kādu no saviem ģimenes locekļiem. Pasākuma dalībnieku sejās bija vērojams smaids un atvieglojums par to, ka beidzot ir noslēgusies garā darba nedēļa.

Sacensību diena tika uzsākta ar sapulci, kurā sportisti atskatījās uz aizvadīto volejbola sezonu un izklāstīja nākotnes plānus. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja arī uzdot jautājums sporta skolas direktoram, un pēc pozitīvās diskusijas sākās sportiskā pasākuma daļa.

Dalībnieki iesaistījās aktivitātēs ar lielu enerģiju un entuziasmu. Ģimeņu volejbola spēles norisinājās uz četriem laukumiem. Ja grupas spēles noritēja bez lieka sasprindzinājuma, tad par izslēgšanas spēlēm tā gan nevarētu apgalvot! Laukumā bija jūtama kāre pēc uzvaras, kas atspoguļojās garās izspēlēs un pozitīvās, sakāpinātās emocijās gan laukumā, gan arī ārpus tā.

Pēc garās un darbīgās dienas visi tika apbalvoti ar piemiņas balvām un gardu kūkas gabaliņu.

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos un arī organizatoriem, kas palīdzēja šo pasākumu padarīt vēl pozitīvāku un gaišāku. Uz tikšanos nākamā gada sacensībās!

Rolands Plēsnieks,
Vecumnieku novada Domes Sporta skolas trenerisKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA