Aktuālais

Volejbolisti sekmīgi spēlē Latvijas kausa izcīņā

30.10.2017

Iepriekšējā nedēļas nogalē, 28. un 29. oktobrī, Kuldīgā norisinājās Latvijas kausa izcīņas 1. posms volejbolā U15 zēniem, kurā sekmīgi startēja arī Vecumnieku sporta skolas audzēkņi.

Pirmajā dienā Vecumnieku komanda tikās ar Dagdas volejbolistiem, šajā spēlē mūsu puiši bija pārāki ar rezultātu 3:0. Nākošajā spēlē mūsu komanda tikās ar pagājušā gada kausa izcīņas uzvarētājiem – Kuldīgas sporta skolas komandu un piedzīvoja zaudējumu ar 0:3, lai gan divos setos pretinieks bija pārāks tikai setu galotnēs un spēle bija ļoti sīva un skatītājiem interesanta.

Otrajā dienā Vecumnieku sporta skolas puiši uzvarēja Liepājas sporta skolas komandu ar rezultātu 3:1.

Kopvērtējumā šajā posmā izcīnīta 2. vieta, un tiks turpinātas cīņas nākošajā posmā.

Liels paldies puišiem par labo treniņu apmeklējumu. Kamēr pārējie skolēni atpūtās skolas brīvlaikā, šie puikas lēja sviedrus treniņos!

Komandā spēlēja: Rūdis Caune, Artūrs Čepulis, Verners Kļaviņš, Pēteris Vietnieks, Norberts Čudars, Edijs Pīrāgs, Alekss Žukausks un Lauris Vasiļjevs.