Aktuālais

Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma speciālisti gatavojas dalībai tūrisma izstādē "Balttour 2016"

03.02.2016

No 5. līdz 7.februārim Rīgā, izstāžu centrā Ķīpsala, notiks ikgadējā tūrisma izstāde “Balttour 2016”. Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma speciālisti izstādē startēs kopējā Zemgales stendā, izceļot “Bauskas pudura” aktuālos tūrisma produktus. Zemgales kopējā stenda dizainā arī šogad valdīs Zemgales dižkoka tēma.

Kā ierasts, stendā strādās zinoši tūrisma speciālisti no galvenajiem tūrisma objektiem, kuri stāstīs par tūrisma iespējām un jaunumiem gan savos, gan Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada objektos. Izstādē tiks prezentēts jaunais kāzu buklets “Kāzas Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā”, tradicionālo un lielāko pasākumu plāns, kopīgā četru novadu tūrisma karte, lielāko tūrisma objektu informatīvie izdevumi.

Galvenie akcenti šogad tiks likti uz  pagājušajā gadā uzsākto maršrutu akciju –“Izveido pats savu Bauskas un apkārtnes 2016.gada tūrisma maršrutu un laimē to!”, kur no dotajiem 25 tūrisma piedāvājumiem (apskates objekti, pasākumi, ēdināšana, nakšņošana, aktīvās atpūta) apmeklētājam tiks dota iespēja izvēlēties tos piecus piedāvājumus, kurus viņš vēlētos  izbaudīt, tādejādi izveidojot savu unikālo un sev interesējošo maršrutu.

Tiekamies Zemgales stendā pie “Bauskas pudura”! Mūsu moto: Bauska – Latvijas dienvidu vārti!

 

Sagatavoja: Inese Turkupole-Zilpure, Bauskas TIC vadītājaKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA