Aktuālais

Bauskas Tūrisma informācijas centra balvu par tūrisma attīstības veicināšanu saņēmuši divi novadnieki

16.12.2016

Bauskas TIC balvas laureāti 2016

15. decembrī Bauskas un apkārtnes tūrisma sezonas noslēguma pasākumā Bauskas rātsnamā tika pasniegtas Bauskas Tūrisma informācijas centra (TIC) balvas uzņēmumiem un personām, kas devušas vērā ņemamu ieguldījumu tūrisma nozares popularizēšanā un attīstībā. Divas no tām piešķirtas Vecumnieku novada aktīviem darboņiem tūrisma attīstības veicināšanā. 

Par ieguldījumu muzeja "Ausekļu dzirnavas" un vispārējās Vecumnieku novada tūrisma nozares attīstībā un reģionāla mēroga pasākumu veidošanā saņēma muzeja īpašnieks Mārtiņš Mediņš.

Skaistkalnes pagasta vides gide un muzeja "Novadnieki" vadītāja Laima Indriķe saņēma atzinību par ilggadēju darbu tūrisma nozares attīstībā Skaistkalnē un visā Vecumnieku novadā.

Balvas saņēmuši arī Iecavas Dievdārziņa izveidotājs Andris Kopeika un atrakciju parka "Labirinti" īpašnieks Jānis Pastars no Iecavas novada, restorāna "Mūza" īpašnieks Kristaps Ozols, atpūtas kompleksa "Rožmalas" īpašniece Anita Dzelzkalēja no Bauskas novada, kā arī Bauskas pils muzeja direktors Jānis Skanis un Rundāles novada Mazmežotnes muižas īpašniece Iveta Burkāne.

 

Katrīna Antonova
Vecumnieku novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
29346403
katrina.antonova@vecumnieki.lv

 Komentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA