Lapas karte

Youtube

Twitter

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Lielo nodokļu maksātāju apbalvošanas pasākumā, kurš norisinājās 5. aprīļa pusdienlaikā Rīgā, finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora p.i. Dace Pelēkā pasniedza īpaši šim pasākumam darinātas balvas un atzinības rakstus 2017.gada lielākajiem nodokļu maksātājiem divdesmit dažādās nominācijās.

Mūsu novada uzņēmēji 23.marta vakarā Vecumnieku tautas namā bija aicināti pie balti klātiem galdiem, lai svinīgā gaisotnē saņemtu pateicību un laba vēlējumus par ieguldīto darbu uzņēmumu un visa novada attīstībā.

Biedrība “Aizkraukles rajona partnerība” 2018. gada 27. martā plkst.10:00, Aizkraukles vēstures un mākslas muzejā “Kalna Ziedi”, Aizkrauklē

AS "Sadales tīkls" informē sabiedrību par iespējām samazināt kopējās izmaksas par elektroenerģiju kā mājsaimniecībās, tā uzņēmumos. Praktiski padomi skatāmi zemāk. 

Agroresursu un ekonomikas institūts (AREI) aicina uzņēmumus pieteikties vietai atpazīstamajā Latvijas kopstendā izstādē “Riga Food 2018”. Izstāde norisināsies no 5. līdz 8.septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) aicina Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma saņēmējus un citus interesentus uz semināru ciklu par labo praksi ES fondu atbalsta izmantošanā. Semināri notiks Rīgā, Jelgavā, Cēsīs, Kuldīgā un Rēzeknē.

23. februārī tika saņemtas labas ziņas saistībā ar pretimnākšanu sezonāliem jaudas lietotājiem, tomēr Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) joprojām uzskata, ka šis solis neveicinās augsto elektrības rēķinu samazinājumu, bet joprojām apgrūtinās uzņēmējdarbību, tajā skaitā lauksaimniecisko ražošanu un konkurētspēju.

Šī gada 7. martā Jēkabpilī notiks Starta diena. Tas būs bezmaksas pasākums jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem, kurā varēs iedvesmoties, uzzināt par valsts atbalstu un dibināt noderīgus kontaktus.

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra atgādina, ka piedaloties ceļu satiksmē, tai skaitā arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

Pavisam nesen ieviesti uzlabojumi Attīstības finanšu institūcijas ALTUM biznesa uzsācēju atbalsta programmā – ir būtiski paplašināts uzņēmumu loks, kas var saņemt valsts atbalstu aizdevuma veidā biznesa sākšanai vai jauna projekta finansēšanai. Vienlaikus ir atviegloti aizdevuma atmaksas nosacījumi.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933