Lapas karte

Youtube

Twitter

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju aicina pieteikties uzņēmējus dalībai “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2018”, kas notiks 27. un 28. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, Kronvalda ielā 24.

Vecumnieku novada uzņēmēji tiek aicināti pieteikties dalībai SIA “Baltic production Group” rīkotajā seminārā „Valsts ieņēmumu dienesta nodokļu kontrole uzņēmumā”.

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra atgādina, ka piedaloties ceļu satiksmē, tai skaitā arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

Šogad otro gadu norisinās konkurss „Vecumnieku novada uzņēmēju gada balva 2017”. Uzņēmēju izvirzīšana konkursam notika laika posmā no 1. līdz 31. janvārim, kad iedzīvotāji un uzņēmēji tika aicināti pieteikt uzņēmumus 6 nominācijās.

1. martā norisināsies Informatīvs pasākums par LIFE programmu - Eiropas Savienības atbalstu vides kvalitātes un klimata pārmaiņu inovatīvu un ilgtspējīgu uzlabojumu veikšanai. Pasākumā tiks skaidrotas LIFE programmas iespējas, nosacījumi, projektu sagatavošanas un iesniegšanas process, kā arī būs iespēja uzzināt sīkāk par LIFE programmas prioritārajām jomām, projektu veidiem un gan EK, gan nacionālā finansējuma saņemšanas procesu.

13.februārī atsevišķu organizāciju saceltā ažiotāža masu medijos un atbildīgo institūciju gaiteņos, lauku saimniecībām un citiem elektroenerģijas patērētājiem situāciju neuzlaboja, kamēr nenotika konstruktīvs un kompetents lauksaimnieku lobija darbs.

2018. gada 1. janvārī stājās spēkā jaunais obligātās iepirkumu komponentes (OIK) finansēšanas modelis, un februārī uzņēmumi saņēma pirmos elektroenerģijas rēķinus ar būtisku izmaksu samazinājumu energoefektīviem uzņēmumiem.

Šī gada 26. janvārī apritēja gads, kopš Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Bauskas biznesa inkubatora oficiālās atklāšanas. Atzīmējot šo notikumu, tika rīkots neformāls jubilejas pasākums dalībniekiem, sadarbības partneriem un potenciālajiem klientiem. Vakara tēma – vienotība.

Aicinām uzņēmējus uz apmācībām vietējo ražotāju konkurētspējas, pieredzes un zināšanu celšanai – jaunākās tehnoloģijas un iepakojums.

Maija vidū jau divdesmit trešo reizi tiks pasniegta Latvijas Arhitektūras gada balva. Organizatori aicina aktīvi iesaistīties Latvijas reģionu pārstāvjus, atgādinot, ka līdzās liela mēroga, funkcionāli nozīmīgiem objektiem uz balvu tikpat nopietni var pretendēt arī mazāka mēroga darbi – kā lielajās pilsētās, tā arī mazpilsētās.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933