Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Janvārī Vecumnieku novada dome izsludināja biznesa ideju konkursu „Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2018”, kur kopējais apgūstamais finansējums ir 6000,00 EUR no pašvaldības budžeta līdzekļiem. Vienam konkursa dalībniekam maksimālais pieejamais finansējums ir līdz 1500,00 EUR.

Uzņēmēji tiek aicināti piedalīties mentoru un uzņēmēju kontaktbiržā, kas notiks 21. augustā plkst. 10.00 Jelgavas pils Sudraba zālē.

Vecumnieku bijušā dzelzsbetona kombināta ēkā plānots atvērt papīrmasas ražotni, ko gatavos no pārstrādātas makulatūras.

Latvijas augu aizsardzības pētniecības centrs (LAAPC) 9. augustā plkst. 12.00 rīko lauka dienu Skaistkalnē "Pienjāņos". 

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Bauskas biznesa inkubators piedāvā atskatu par savu darbību jūlijā.

Zemgales Uzņēmējdarbības centrs, turpinot savulaik Vilcē, Gailīšos un Iecavā aizsākto uzņēmējdarbības vidi raksturojošu stāstu sēriju par kādu no reģiona pagastiem, šoreiz nolēma ielūkoties Vecumnieku novada Stelpē, kas ir mazākais no visiem sešiem teritorijā ietilpstošajiem pagastiem.

Uzņēmēji, sākot ar pārtikas produktu ražotājiem un beidzot ar amatniekiem, laipni aicināti piedalīties ar savu produkciju Biržu pilsētas gadatirgū šī gada 4. augustā.

Āfrikas cūku mēra (ĀCM) uzliesmojuma gadījums konstatēts piemājas saimniecībā Neretas novada Mazzalves pagastā. Slimības dēļ tiks likvidētas 27 mājas cūkas, tajā skaitā 12 piena sivēni. Par mājas cūku saslimšanu Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) inspektorus informēja dzīvnieku īpašniece.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Bauskas biznesa inkubators piedāvā atskatu par savu darbību jūnijā.

Zemkopības ministrija, operatīvi izvērtējot normatīvos aktus, informē, ka saistībā ar ES fondu atbalsta maksājumiem un Lauku attīstības programmas (LAP) atbalstītajiem projektiem, jau šobrīd ir iespējamas atkāpes nosacījumu izpildē, nepiemērojot sankcijas un atbalsta samazināšanu vai tā atmaksu.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933