Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Zemgales uzņēmēju dienā piedalās Vecumnieku ražotāji

Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā no 27. līdz 28. aprīlim notika ikgadējais sarīkojums «Uzņēmēju dienas Zemgalē 2018».

Vērienīgo pasākumu rīko Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociāciju.

Šogad pasākums bija īpašs, jo tam svinēja piekto gadskārtu. Ar katru gadu izstāde kļūst daudzveidīgāka un saturiski bagātāka, pulcējot lielu skaitu dažādu nozaru uzņēmēju, kas iepazīstina apmeklētājus ar jaunākajiem sasniegumiem un ražojumiem.

Rīkotāji uzsver – pateicoties dalībniekiem, izstāde ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju, kas ar katru gadu bagātinās gan saturiski, gan kļūst vērtīgāka dalībnieku un apmeklētāju skaita ziņā. Divu dienu laikā Zemgales Olimpisko centru apmeklēja vairāk nekā desmit tūkstoši cilvēku, un tas rāda, ka iedzīvotājus patiesi interesē uzņēmumu plašais piedāvājums un aizraujošās nodarbes, kas norit sarīkojuma gaitā.

Vecumnieku novada uzņēmējiem otro gadu bija iespēja piedāvāt savu produkciju pašvaldības organizētajā kopstendā. Šogad otro reizi izstādē piedalījās bioloģisko augļu un dārzeņu biezeņu un sulu ražotājas SIA «KEEFA» un unikāla dizaina lampu ražotājs IK «Dekjan».

Pirmo reizi izstādē piedalījās četri novada uzņēmumi. Pārtikas un dzērienu ražotāju SIA «Ābolis» pārstāvēja Kārlis Ulmanis. Vecumnieku vidusskolas skolniece Agnija Praškeļeviča izveidojusi uzņēmumu «Agnijas rotas», kur izgatavo rotaslietas no pērlēm un dabiskajiem akmeņiem. SIA «Dzimtais dārzs» piedāvā dabiskus un ekoloģiskus produktus, kas ražoti pēc sentēvu metodēm, «Vecmuižas alus» – Vecumniekos ražotu alu. Vairāki kopstenda dalībnieki pieteikti un saņēmuši balvas novada uzņēmēju konkursā.

 

Alīna Žukauska,
projektu koordinatore

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933