Aktuālais

Aicina apmeklēt “Biznesa uzsācēju atbalsta gadatirgu” Jēkabpilī

03.05.2017

Attīstības finansu institūcija Altum aicina jaunos un topošos uzņēmējus uz informatīvu iedvesmas pasākumu, kur būs lieliska iespēja satikt reģiona iedvesmojošākos uzņēmējus, kā arī uzzināt aktualitātes par biznesa veicināšanas iespējām. 

Pasākums notiks 11.maijā Krustpils pilī, Rīgas ielā 216b, plkst. 10.30–13.30, apmeklētājiem ierašanās no plkst. 10. 

Dalība – bez maksas. Reģistrēties var ALTUM mājas lapā: https://www.altum.lv/lv/notikumi

Pasākumā dalībnieki uzzinās koncentrētus piedāvājumus par visdažādākajiem atbalsta mehānismiem, ko sniedz ne tikai valsts, bet arī pašvaldības, bankas un nevalstiskās organizācijas, tai skaitā:

  • kā piesaistīt finansējumu,
  • ko piedāvā biznesa inkubators, 
  • kā vienkārši reģistrēt uzņēmējdarbību u.c.

Iedvesmai ar savu biznesa sākšanas pieredzi dalīsies trīs veiksmīgi reģiona uzņēmēji:

  • Aigars Nitišs, kurš pārstāv uzņēmumu  SIA “Ošukalns”,  dalīsies pieredzē par to, kā savulaik “Ošukalns” darbu uzsāka kā neliela mežistrādes firma, bet šodien uzņēmums jau izaudzis līdz daudznozaru kompānijai ar vairāk nekā 300 darbiniekiem;
  • Marika Rudzīte-Griķe, kura, hobiju pārvēršot par biznesu, vada ģimenes uzņēmumu “Ar Gaumi”, piedāvājot mājas tekstila izstrādājumus;
  • Valdis Labinskis, medicīnas centra Saule izpilddirektors. Šī uzņēmuma darbības lauks, kā saka pati uzņēmuma komanda, nav pakalpojums, bet gan misija.

Pasākuma noslēgumā Vita Brakauska,  kurai ir vairāk nekā desmit gadu pieredze darbā ar Latvijas radošajiem uzņēmumiem, dalīsies ar labām un pārbaudītām pieejām, ko izmantojuši mazie uzņēmēji reģionos, lai sekmīgi attīstītu uzņēmējdarbību.

Pasākumu rīko Attīstības finanšu institūcija ALTUM, sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību, kā arī piedaloties reģiona iedvesmojošākajiem uzņēmējiem un institūcijām, kuras uzņēmējiem var sniegt būtisku atbalstu, sperot sākuma soļus biznesā.

Mārīte Lazdiņa
Altum Zemgales reģiona vadītājaKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA