Aktuālais

Aicina piedalīties meistarklasē par ideju realizāciju

21.09.2017

28. septembrī plkst. 17 LIAA Bauskas biznesa inkubatorā Katoļu ielā 3, Bauskā notiks meistarklase-seminārs par nebaidīšanos savas idejas piedāvāt pasaulei un to realizāciju.

Gandrīz ikviens savā dzīvē ir saskāries ar grūtībām izpildīt sevis nospraustās apņemšanās un mērķus. Prāta līmenī mūsos ir sapratne, bet līdz realizācijai trūkst drosmes, ticības sev un savai idejai. Taču neviena drosmīga ideja šajā pasaulē nebūtu realizēta, ja tās radītāji fanātiski tai neticētu un mērķtiecīgi nevirzītos uz tās realizēšanu.

Meistarklases ietvaros dziļāk ielūkosimies iemeslos, kāpēc mēs ne vienmēr spējam realizēt savas drosmīgās idejas. Pētīsim, kāds sakars kaunam ir ar radošuma trūkumu. Kā arī mēģināsim precīzi noformulēt savas idejas, lai tās drosmīgi piedāvātu plašajai pasaulei.

PROGRAMMA

Lektore:
Žanete Drone, organizācijas attīstības centra “Spring Valley” konsultante un pasniedzēja, izstrādā un vada mācību programmas personības, līderības, komandas un vadīšanas prasmju attīstības jomā, ieguvusi Lesteres Universitātes Masu komunikācijas maģistra grādu Lielbritānijā un Sociālo zinātņu maģistra grādu Latvijas Universitātē. Profesionālās zināšanas un iemaņas paaugstinājusi ASV, Lielbritānijā un Zviedrijā. 

PIETEIKŠANĀS līdz 27. septembrim.

Laila Glaudāne,
LIAA Bauskas biznesa inkubatora
projektu vadītājaKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA