Aktuālais

Atskats uz LIAA Bauskas biznesa inkubatora aktualitātēm februārī

06.03.2017

LIAA Bauskas biznesa inkubatora darbība kļūst arvien aktīvāka. Ik dienas uz konsultācijām ierodas uzņēmīgi cilvēki, ir notikuši pirmie pasākumi, kā arī paši esam smēlušies jaunas idejas veiksmīgākai tālākai atbalsta darbībai. Esam gandarīti gan par atsaucīgiem uzņēmējiem, kuri ir gatavi brīvprātīgi dalīties ar savām zināšanām, gan par jauniem un motivētiem topošajiem uzņēmējiem.

9. februāra vakarā LIAA Bauskas biznesa inkubatorā norisinājās pirmais uzņēmēju pieredzes vakars. Savā pieredzē par tēmu “komanda” dalījās SIA “Baltic Dairy Board” valdes priekšsēdētājs Kaspars Kazāks un SIA “Flisproff” pārstāve Maija Vēvere. Kaspara Kazāka ieteikums topošajiem uzņēmējiem bija sargāt savu reputāciju, lasīt grāmatas par uzņēmējdarbību, nezaudēt fokusu uz mērķu sasniegšanu, jau sākotnēji nokārtot juridiski attiecības ar partneriem un runāt par savām idejām skaļi, lai lietas kļūtu skaidrākas. Šiem visiem ieteikumiem pievienojas arī LIAA Bauskas biznesa inkubatora pārstāvji. Par idejām ir jārunā un nav jābaidās no neizdošanās, jo diskusijās idejas pārdzimst jaunā līmenī.

Savukārt 23. februāra vakarā norisinājās “Ideju ģenerēšanas un biznesa moduļu izstrādes” pasākums. Dalībniekiem bija iespēja paraudzīties uz dažādiem biznesa modeļiem no cita punkta, iepazīties ar latviešu veiksmes stāstiem, kā arī pašiem attīstīt idejas. Lielākais uzsvars tika likts uz komandas darbu, tādā veidā attīstot prasmes diskutēt, sadarboties un ģenerēt idejas.

Paralēli ir uzsākta kampaņa “Meklēju partneri ceļam uz virsotnēm!”. Ar šo kampaņu mēs vēlamies uzlikt uzņēmīgus cilvēkus uz "kartes". Tie ir cilvēki, kas vēlas uzdrīkstēties, vēlas radīt spēcīgu komandu un uzņemties atbildību par savu nākotni.

Kopumā LIAA Bauskas biznesa inkubatorā pieteikumus ir iesnieguši 4 uzņēmumi un 7 fiziskas personas, ko var uzskatīt par apliecinājumu tam, ka mūsu novados ir motivēti jaunie un topošie uzņēmēji, par kuriem nākotnē vēl dzirdēsim daudz. Taču vēlamies uzsvērt, ka ne jau ideja ir noteicošais tam, lai kļūtu par uzņēmēju. Noteicošais ir motivācija un prasme pielietot biznesa darba metodes. Tādēļ aicinām jebkuru, kurš jūt sevī potenciālu kļūt par uzņēmēju, iesaistīties LIAA Bauskas biznesa inkubatora aktivitātēs. Mūsu durvis ir atvērtas katru dienu no 8:30-17:00.

Aktuālu informāciju par šīm un arī turpmākajām aktivitātēm var iegūt LIAA Bauskas biznesa inkubatora Facebook lapā: https://www.facebook.com/LIAAbauska. Pieteikumus dalībai arī turpmāk var pieteikt LIAA mājaslapā vai Bauskā, Katoļu ielā 3, 2.stāvā. Iesniedzamie dokumenti un plašāka informācija atrodama LIAA mājaslapā: www.liaa.gov.lv/fondi/2014-2020/biznesa-inkubatori.

Uldis Maniks
LIAA Bauskas biznesa inkubatora
vecākais projektu vadītājs
 62400908Komentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA