Aktuālais

Uzņēmējus un citus interesentus aicina piedalīties "Pārnovadu uzņēmēju dienās" Aizkrauklē

09.03.2017

Aizkraukles novada pašvaldība jau 6. reizi Aizkrauklē rīko “Pārnovadu uzņēmēju dienas 2017”, kas notiks 17. un 18. martā.

17. martā ikviens aicināts piedalīties Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras organizētajā “Izaugsmes dienā 2017”. “Izaugsmes dienas” ietvaros tiks rīkotas paralēlas meistarklašu, semināru un lekciju sesijas četrām dažādām mērķauditorijām: Uzņēmēji un NVO; pašvaldības darbinieki un iestāžu vadītāji; izglītības un kultūras darbinieki, pedagogi un vidusskolēni un jaunieši. “Izaugsmes diena 2017” ir bezmaksas pasākums ikvienam interesantam un tā notiks Aizkraukles novada vidusskolā, Lāčplēša ielā 21, no plkst. 10 līdz 17.

18. martā Aizkraukles sporta centrā no plkst. 9 līdz 15 notiks tradicionālā “Izstāde - gadatirgus 2017", kurā aicināti piedalīties uzņēmēji, amatnieki, lauksaimnieki, NVO, Tūrisma informācijas centri, skolēnu mācību uzņēmumi un pašvaldības no visas Latvijas. Pasākumā uzņēmēji saņems pateicības balvas no Aizkraukles novada pašvaldības 9 nominācijās. 

Lai pieteiktu dalību “Izaugsmes dienā 2017” līdz 15. martam aizpildiet pieteikumu šajā saitē: http://ej.uz/IDAizkraukle. Lai pieteiktu dalību “Izstādē – gadatirgū”,  lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu un nosūtīt uz e-pastu dome@aizkraukle.lv.

Pasākuma PROGRAMMALEKTORINOLIKUMS un PIETEIKUMA ANKETA

Ieva Erdmane
"Pārnovadu uzņēmēju dienas" koordinatore
27717311
ieva.erdmane@inbox.lvKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA