Aktuālais

Vecumnieku novada kopstends uzrunā apmeklētājus Uzņēmēju dienās 2017

03.05.2017

Foto: Katrīna Antonova

Šī gada „Uzņēmēju dienās Zemgalē” Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, 28. un 29. aprīlī savus ražojumus tirdzniecības forumā bija ieradušies demonstrēt uzņēmēji no visiem Zemgales reģiona novadiem. Vecumnieku novads pirmoreiz pasākumā piedalījās ar novada kopstendu, kurā savu produkciju līdzās cits citam bija izvietojuši seši vietējie uzņēmumi.

Pašvaldības sarūpētajā stendā apmeklētājus uzrunāja Vecumnieku novada krāsainais piedāvājums. Uzņēmums „Ulmann” pārsteidza ar neordināro apģērbu līniju, savukārt „Dekjan” priecēja izstādes apmeklētājus ar unikāla dizaina lampām.

Sinta no uzņēmuma „Sintas tekstils” foruma apmeklētājiem izrādīja pašas darināto gultasveļu, spilvenus un citus auduma ražojumus. Plašu rotaslietu klāstu un koka priekšmetus izstādē piedāvāja pašmāju uzņēmums SIA „Pakāpiens”.

Ražotāji „Dzintarlāse” izstādes laikā piesaistīja kā Latvijas, tā ārvalstu investorus, piedāvājot uz vietas nobaudīt alkoholiskos dzērienus, kas tapuši, izmantojot medu.

Lielu apmeklētāju interesi izpelnījās uzņēmums „Keefa”, ikvienam garāmgājējam ļaujot nobaudīt savu produkciju – augļu un dārzeņu biezeņus no bioloģiski audzētiem produktiem – un ātri vien tiekot pie kupla skaita pircēju.

Kopumā Vecumnieku novada dalībnieki „Uzņēmēju dienas 2017” vērtē ļoti pozitīvi – ir iegūti kontakti, informācija un sadarbības partneri, kas arī ir galvenais šādu pasākumu mērķis.

 Katrīna Antonova
Vecumnieku novada domes
Sabiedrisko attiecību speciālisteKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA