Aktuālais

Vecumnieku novada uzņēmēju biedrība tikusi pie logo

04.07.2017

Lai veicinātu atpazīstamību un veidotu vienotu vizuālo tēlu, Vecumnieku novada uzņēmēju biedrība (VUB) bija izsludinājusi logo izstrādes konkursu, kurā piedalījās Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi, kas apgūst vizuāli plastiskās mākslas programmu.

Konkursa dalībnieki varēja brīvi izpausties un ļauties fantāzijai, sniedzot savu redzējumu par to, kāds varētu izskatīties uzņēmēju biedrības logo. Vienīgais konkursa nosacījums attiecībā uz logo izskatu bija zaļās krāsas izmantošana, kas simbolizē novada teritorijas mežus un laukus, kā arī Vecumnieku novada galveno uzņēmējdarbības nozari – lauksaimniecību.

Vērtēšanas komisijai nebija viegls darbs izvēlēties uzvarētāju, jo visi iesniegtie bērnu darbi bija ļoti interesanti un rūpīgi izstrādāti. Arī biedrības pārstāvji tika aicināti sniegt savu vērtējumu par labākajiem zīmējumiem.

Konkurss norisinājās līdz 9. jūnijam, kad bērni iesniedza savus darbus. Žūrija iesniegtos darbus vērtēja līdz 27. jūnijam. 29. jūnijā VUB biedriem tika prezentēts labākais darbs un divi veicināšanas balvu ieguvēji. Pirmās vietas ieguvējas iesniegtais logo zīmējums tiks izmantots kā VUB logotips.

  1. vieta un galvenā balva – Liāna Dukāte, 13 gadi (raksta galvenais attēls)
  2. vieta un veicināšanas balva – Kristers Balcers, 11 gadi 
  3. vieta un veicināšanas balva – Elīza Līva Vētra, 13 gadi 

Konkursa uzvarētāju apbalvošanas datums, laiks un vieta tiks saskaņoti ar Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas vadību. Bet jau šobrīd Vecumnieku novada uzņēmēju biedrība pateicas Mūzikas un mākslas skolas vadībai un audzēkņiem par sadarbību un sirsnīgi sveic uzvarētāju!

Vecumnieku novada uzņēmēju biedrība ir atvērta jebkura uzņēmējdarbības veida un nozares pārstāvim, aptverot visus Vecumnieku novada pagastus. Par biedru var kļūt gan juridiskas, gan fiziskas personas, kas atbalsta biedrības mērķus un vēlās iesaistīties Vecumnieku novada uzņēmējdarbības vides attīstībā.

Lai iegūtu vairāk informācijas, var sazināties ar biedrības pārstāvjiem, rakstot uz e-pastu info@vecumniekuuznemeji.lv vai zvanot 29182161 (VUB koordinatore Alīna Žukauska); 26452075 (VUB valdes priekšsēdētājs Jānis Miklaševičs). VUB Facebook lapa: https://www.facebook.com/Vecumniekuuznemeji.

Alīna Žukauska,
Vecumnieku novada domes projektu koordinatore

Visi konkursa dalībnieki un viņu darbi:

Nr. 1 – Unda Rušmane, 14 gadi

Nr. 2 – Anete Paula Kriņicka, 13 gadi

Nr. 3 – Rihards Vētra, 12 gadi

Nr. 4 – Artūrs Ivaškevičs, 11 gadi

Nr. 5 – Roberts Caune, 11 gadi

Nr. 6 – Rūdis Caune, 13 gadi

Nr. 7 – Elīza Līva Vētra, 13 gadi

Nr. 8 – Elīza Zaiceva, 11 gadi

Nr. 9 – Elīza Saule Jansone, 11 gadi

Nr. 10 un 11 – Liāna Dukāte, 13 gadi 

Nr. 12 – Kristers Balcers, 11 gadiKomentāri (0)

Pievienot komentāru
Ievadiet kodu no bildes: *
 
CAPTCHA