Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Jaunākās ziņas

26. oktobrī pulksten 10.00 Kurmenes pagasta “Pūpolos” notiks informatīvs seminārs mežsaimniekiem. Iepazīšanās ar izlases un kopšanas ciršu demonstrējumu objektiem dabā, Eiropas Savienības atbalsts meža īpašniekam, darba aizsardzības prasības, ne kailciršu saimniekošanas metodes un mazā ērgļa projekts un aizsardzība Latvijā.

24. oktobrī pulksten 10.00 Vecumnieku tautas nama (Rīgas iela 5, Vecumnieki) mazajā zālē notiks informatīvā diena lauksaimniekiem.

Skaidrojot izlietoto bateriju kaitīgo ietekmi uz vidi, “Zaļā josta” izsludina ikgadējo kampaņu “Tīrai Latvijai”. Kampaņas mērķis ir ne tikai veicināt izlietotu bateriju dalītu vākšanu un nonākšanu pārstrādē, bet arī izglītot sabiedrību par pareizu rīcību ar videi kaitīgiem atkritumiem un vides saudzēšanas jautājumiem.

12. oktobrī Iecavas kultūras namā pulcējās Latvijas un Lietuvas pārstāvji no Bauskas, Iecavas, Rundāles, Pakrojas, Pasvales, Biržu, Jonišķu, kā arī no Vecumnieku pašvaldībām, lai pasniegtu projekta akcijas “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!” balvas.

Neatstāj to bez ievērības! Par bērna apdraudējumu nekavējoties jāinformē  bāriņtiesa, policija vai Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests.

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolā notiks kursi pieaugušajiem “Stikla dizains un grafika”.

Valles ev. lut. baznīcas draudze pavasarī piedalījās «Aizkraukles rajona partnerības» izsludinātajā projektu konkursā, kas tika iesniegts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansētās Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. - 2020. g. apakšpasākumas «Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju» ietvaros.

27. novembrī no plkst. 9.00 pie Vecumnieku tautas nama būs mobilais autobuss, kur bez maksas pieņems Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas speciālisti – bērnu oftalmologs un alergologs/pneimonologs.

Ir uzsākta dalībnieku pieteikšanās Latvijas plašākajai vides izglītības un otrreizējo izejvielu vākšanas kampaņai “Tīrai Latvijai”. Kampaņa ik gadu apvieno simtiem Latvijas izglītības iestāžu, lai ne tikai aicinātu bērnus un jauniešus sacensties makulatūras vākšanā, bet arī sniegtu nozīmīgu ieguldījumu atkritumu šķirošanas kultūras attīstīšanā un dabas resursu – koksnes, ūdens, kā arī elektrības – taupīšanā.

Trīsgadīgajam Kristapam no Vecumniekiem vajadzīga mūsu palīdzība, lai apmaksātu ārstēšanās kursu, kas palīdzētu mazajam zēnam attīstīties un pilnveidotu viņa dzīves ikdienu.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933