Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Jaunākās ziņas

Pēc 30 mēnešu ilga un intensīva darba ar noslēguma konferenci “Sociālie pakalpojumi un iekļaujošie pasākumi vietējās kopienas izaugsmei un attīstībai. Pārrobežu pieredze”, kas notika 24. novembrī, kurā piedalījās vairāk nekā 60 dalībnieku, noslēdzās projekts LLI-425 “OCTOPUS”. Tas īstenots ar mērķi veicināt sociālo pakalpojumu pieejamību reģionos, cilvēku ar funkcionālajiem traucējumiem, senioru, riska grupas ģimeņu, bērnu sociālo iekļaušanu, kā arī izveidot vai uzlabot daudzfunkcionālos centrus, kuros tiks un tiek nodrošināti sociālie pakalpojumi un iekļaušanas pasākumi.

Lai veicinātu, ka ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir iespēja videi draudzīgā veidā atbrīvoties no nolietotās vai nevajadzīgās elektrotehnikas, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” Bārbeles pagastā izveidos elektronikas pieņemšanas pagaidu punktu. Šajā punktā, kas darbosies noteiktu periodu, iedzīvotāji aicināti nogādāt visu veidu elektroiekārtas, kas tiem vairs nav nepieciešamas.

Nedēļā, kad Latvijas spēlmaņu cilts svinēja teātra leģendas Eduarda Smiļģa dzimšanas dienu, Bauskas novada amatierteātri pēc četru gadu pārtraukuma svinēja tikšanos Bauskas novada amatierteātru skatē.

Piektdien, 25. novembrī, Rundāles pilī ieradās gandrīz divi desmiti aizejošā gada Zemgales krietnākie uzņēmēji godināšanas pasākuma "Gada uzņēmējs Zemgalē" ietvaros. Apbalvojamo vidū arī trīs Bauskas novada uzņēmēji – SIA “Drukā Bauskā” no Bauskas, SIA “Pīlādzis” no Vecumnieku apvienības pārvaldes Stelpes pagasta un AS “Balticovo” no Iecavas.

Informējam, ka sakarā ar ūdensvada avārijas remontdarbiem Kalna ielā, Vecumniekos un tās apkārtnē, 2022. gada 28. novembrī no plkst. 14:00 iespējami ūdens padeves atslēgumi un traucējumi. Lūdzam nodrošināties ar ūdens rezervēm.

Bauskas novada pašvaldība aicina nekustamā īpašuma nodokļa maksātājus pieteikties maksājuma paziņojuma saņemšanai elektroniski. Tas ir ērti, droši un videi draudzīgi.

SIA „Mūsu saimnieks” 2022.gada 28.septembrī Bauskas novada pašvaldībā iesniedza pieteikumu ūdensapgādes pakalpojumu tarifa palielināšanai. Ūdensapgādes pakalpojumu tarifa projekts iesniegts kopā ar izmaksu pamatojošiem dokumentiem (turpmāk – tarifu projekts).

Oktobra izskaņā, Biķernieku Kompleksajā Sporta bāzē, tika noslēgta Latvijas Automobiļu Federācijas (LAF) 2022.gada sezona Minikāru sportā.

Bauskas novada domē 2022.gada 30.jūnijā pieņemti saistošie noteikumi Nr.16 „Par decentralizēto kanalizācijas pakalpojumu sniegšanu un uzskaites kārtību Bauskas novada pašvaldībā” (turpmāk – noteikumi). Izpildot Ministru kabineta noteikumos Nr. 384 “Noteikumi par decentralizēto kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanu un reģistrēšanu” pašvaldībām noteiktos pienākumus, Bauskas novada pašvaldība veido decentralizēto kanalizācijas sistēmu reģistru un deliģējusi novada ūdenssaimniecības pakalpojumu sniedzējus – kapitālsabiedrības un pašvaldības iestādes pēc teritoriālā principa, reģistrēt un apsekot decentralizētās kanalizācijas sistēmas (turpmāk – DKS).

Sabiedrības integrācijas fonds aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju līdz šī gada 22. decembrim vietnē www.vietagimenei.lv izvērtēt pašvaldību sniegto atbalstu, kas paredzēts ģimenēm ar bērniem. Balsojot par ģimenēm draudzīgāko pašvaldību iedzīvotāji sniegs savu ieguldījumu konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība Latvijā 2022” laureātu noskaidrošanā. Uzvarētājpašvaldības sadalīs naudas balvu 150 000 eiro apmērā, lai attīstītu jau esošos atbalsta pasākumus vai izveidotu jaunus.

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933