Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Jaunākās ziņas

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas bērnu koris “Via Stella” un Vecumnieku tautas nama sieviešu koris “Via Stella” aicina uz sakrālās mūzikas koncertiem "Pateicības psalms".

Saulainajā sestdienas rītā, 13. oktobrī, Rundāles pilī tika pasniegtas tūrisma projekta “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē! 2018” akcijas balvas. Pārstāvji no Vecumnieku, Bauskas, Iecavas, Rundāles, Pakrojas, Pasvales, Biržu un Jonišķu pašvaldībām pulcējās tūrisma sezonas noslēguma pasākumā.

Zeltainajā rudens pievakarē, 13.oktobrī, Misas tautas namā tika rīkots noslēguma pasākums konkursiem - "Sakoptākais īpašums 2018" un "Iedzīvotāji veido savu vidi 2018". Pēc bagātīgās, krāšņās un darbīgās vasaras konkursu dalībnieki tikās, lai atskatītos uz paveikto, palepotos ar sevi un priecātos par citiem.

Šā gada 28. oktobrī Latvijā un daudzviet citur pasaulē notiks pāreja atpakaļ no vasaras laika, kad pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Latvijā pāreja atpakaļ no vasaras laika notiks svētdien, 28. oktobrī, plkst.04:00 (naktī no sestdienas uz svētdienu), pulksteņa rādītājus pagriežot vienu stundu atpakaļ. Pāreja uz vasaras laiku atkal notiks nākamā gada 31. martā.

Stelpes pamatskolā 20. oktobrī svinēsim ražas svētkus.
Šis ir laiks starp Miķeļiem un Mārtiņiem, kad raža ir novākta un nu
varam pulcēties brīnišķīgā sarīkojumā ar skaistu mūziku un jautrām
izdarībām, lai gūtu prieku un labu atpūtu.

Lai stiprinātu pieklājīgu un atbalstošu uzvedību tiešsaistē, šogad Samsung skola nākotnei ir izsludinājusi projektu konkursu 9.-12. klašu skolēniem “Latvijas jauniešu netiķete”. Skolotājiem tiek piedāvātas arī video lekcijas un darba lapas, ko iespējams izmantot mācību stundās, lai runātu par dažādiem netiķetes tematiem - autortiesību ievērošanu, medijpratību, drošu un ētisku saziņu internetā.

SIA "Mūsu saimnieks" informē, ka māju dzīvokļu īpašnieki ar tāmi par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksu 2019.gadam, kā arī ar dzīvojamai mājai nepieciešamo remontdarbu apkopojumu nākamajiem periodiem var iepazīties, sākot no 2018.gada 16.oktobra.

Vecumnieku novadā “Time to Move” kampaņas ietvaros notiks divi pieredzes stāstu vakari Misas tautas namā 24. oktobrī plkst.15.00 un Vecumnieku tautas namā 26. oktobrī plkst. 17.00. 

Tiesībsargs aicina iedzīvotājus līdz šī gada 21. oktobrim aizpildīt aptaujas anketu par informētību, zināšanām un attieksmi par diferencētā neapliekamā minimuma piemērošanu. Aptauja ir daļa no tiesībsarga ierosinātās pārbaudes lietas par nodokļu reformas neapliekamā minimuma, atvieglojumu un attaisnoto izdevumu piemērošanas problēmu, efektivitātes un risinājumu izvērtējuma.

Vecumnieku novada dome, reģistrācijas Nr.90009115957, izsludina pieteikšanos uz Kurmenes pagasta pārvaldes vadītāja amatu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933