Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Jaunākās ziņas

No 26. līdz 27. aprīlim Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, notiks pasākums “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019”.

30.-31.martā Vecumnieku novada sporta skolas sporta zālē tiks aizvadīts pārspēļu turnīrs Latvijas jaunatnes čempionātā volejbolā U14 grupā, kurā piedalīsies 6 komandas.

Vecumnieku novada volejbola komanda, kas startē Latvijas volejbola federācijas rīkotajā turnīrā Nacionālā volejbola līgā 1, nākošo divu nedēļu laikā aizvadīs pusfināla cīņu sēriju līdz divām uzvarām ar kurzemniekiem Volejbola klubu Aizpute.

Sadarbībā ar 1991.gada barikāžu dalībnieku biedrību, šī gada 15.aprīlī, pirmdienā, no plkst.11.00-16.00, Vecumnieku tautas namā, notiks barikāžu dalībnieka statusa apliecību izsniegšana. Šogad tā būs vienīgā diena novadā, kad varēs saņemt apliecību.

Ņemot vērā faktu, ka ļoti liela iedzīvotāju daļa dažādu iemeslu dēļ līdz šim nav apbalvota ar 1991.gada barikāžu piemiņas zīmi vai LR Saeimas izsniegto Pateicības rakstu, 1991.gada Barikāžu dalībnieku valde, lai izteiktu pateicību tām personām, kuras 1991.gada barikāžu laikā parādīja drošsirdību, pašaizliedzību un iniciatīvu, deva ieguldījumu organizatoriskajā un apgādes darbā, kā arī morāli un materiāli atbalstīja 1991.gada barikāžu dalībniekus, turpina godināt barikāžu dalībniekus, piešķirot Pateicības rakstu.

Vecumnieku novada konkursa «Vecumnieku novada uzņēmēju gada balva 2018» svinīgs noslēguma sarīkojums «Sarunu Šovs: Vakars ar uzņēmēju» 22. martā Vecumnieku tautas namā noritēja nepiespiestā atmosfērā.

Vecumnieku novada iedzīvotāji aicināti piedalīties SIA “Eco Baltia vide” rīkotajā nolietoto un nederīgo elektrisko un elektronisko iekārtu (veļasmašīnu, televizoru, ledusskapju, plīšu, datoru u.c.) nodošanas akcijā.

Skaistkalnes pagasta pārvaldes foajē no šodienas līdz mēneša beigām apskatāma izstāde “ŠĶIRTI NO DZIMTENES UN MĀJĀM...”, kas veltīta represētajiem.

Kampaņas „Spēks pateikt NĒ!” autori aicina jauniešus veidot radošu turpinājumu frāzei „Paldies, nē! Es labāk izvēlos…” kā atbildi vienaudzim, kurš piedāvā uzsmēķēt. Lai meklētu veselīgas alternatīvas smēķēšanai, Veselības ministrija katru nedēļu labākajiem darbiem piešķirs dāvanu kartes simt eiro vērtībā dažādās sporta un izklaides vietās.

20.martā Vecumnieku Domes Izglītības, kultūras un jaunatnes lietu komitejā, kā arī Finanšu komitejā tika skatīts jautājums par Valles vidusskolas un PII “Cielaviņas” apvienošanas lietderību. Domes izveidotā izglītības iestāžu apvienošanas lietderības vērtēšanas komisija iepazīstināja ar ieguvumiem un draudiem saistībā ar iestāžu apvienošanu.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933