Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Jaunākās ziņas

Cigun vingrošana ar pareizu elpošanu un vieglām kustībām veido fizisko un emocionālo līdzsvaru, sevis un sava ķermeņa apzināšanos.

Pirms gaidāmajām Līgo svētku brīvdienām, no 22. līdz 24. jūnijam Nacionālais veselības dienests (NVD) iedzīvotājiem atgādina par medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām.

Jau pēc pāris dienām sāksies ilgi gaidītā Līgo un Jāņu dienas svētku ielīgošana, kur neiztikt bez ugunskuru kurināšanas, peldēšanās, atpūtas dabā un dažādām jautrām izdarībām. Lai Līgo un Jāņu dienu svinēšanu neaptumšotu nelaime, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina, ka jautra svētku svinēšana nav tas pats, kas neapdomīga un pārdroša rīcība!

Otrdien, 18. jūnijā, Vecumnieku novada Skaistkalnes vidusskolā viesojās Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) pašvaldību vadītāji uz Attīstības padomes sēdi. Pirms sēdes Skaistkalnes vidusskolas direktore pašvaldību vadītājus iepazīstināja ar skolas paveiktajiem darbiem, kā arī Vecumnieku novada priekšsēdētājs prezentēja novada aktualitātes.

Šonedēļ noslēgušies labiekārtošanas darbi Vecumnieku parkā pie gājēju celiņa izveides. Vecumnieku novada izpilddirektores vietnieks Guntars Veismanis informē, ka darbs pie parka labiekārtošanas iesākās pagājušā gada rudenī, kad tika uzsākti bruģēšanas darbi gājēju celiņam.

Aicina pieteikt skolēnus (1. – 4. klasei ) dienas sporta un atpūtas nometnei "Piedzīvojuma sala Vecumniekos”.

Nometne norisināsies: no 2019. gada 5.-9.augustam un 12.-16.augustam.

ZPR Enerģētikas darba grupas sanāksmē tiekoties ar dažādu pušu ekspertiem, pārrunāti jautājumi par ZPR Mobilitātes plāna izstrādi, kurā uzsvars tiks likts uz e-mobilitāti un tās sniegtajām priekšrocībām.

No 10. maija līdz 1. jūnijam Vecumnieku novada mājaslapā tika ievietota saite uz aptauju, kas iedzīvotājiem sniedza iespēju izteikt viedokli par pieaugušo izglītības pieprasījumu Vecumnieku novadā. Kopumā aptaujā piedalījās 86 respondenti, no tiem aptauju pabeidza - 65, iesāka - 10, bet 11 aptaujas tika atzītas par nederīgām. Vecumnieku novada Izglītības nodaļas vadītāja Vija Beļūna iedzīvotāju dalību aptaujā raksturo kā vidēju.

Veselības inspekcija informē, ka pēc 10. un 11. jūnijā veiktajām peldūdens kvalitātes pārbaudēm ir ieteikts nepeldēties Rīgā, Daugavas peldvietā ”Lucavsala „ un Lielupes kreisā krasta peldvietā „Pasta salas peldvieta”, kur konstatēts paaugstināts mikrobioloģiskais piesārņojums. Pārējās 55 oficiālajās peldvietās peldēties ir atļauts.

14. jūnija tveicīgajā pusdienlaikā, Vecumnieku dzelzceļa stacijā ar svinīgu piemiņas brīdi godinājām pirmā masveida izsūtījuma upurus. Piemiņas brīdī ar mums kopā, bija trīs mūsu pagastā dzīvojošie sirmgalvji- Anita Avota, Jānis Kalējs un Juris Romanovs, kuriem toreiz, izsūtīšanas dienā, bija tikai 2 un 3 gadi.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933