Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Jaunākās ziņas

Vai esi dzirdējis par Pilveru pilskalnu Bārbeles pagastā, kurš senatnē dižojies ar staltu pili? Varbūt tagad, dodoties tuvējās apkārtnes izzinošā pastaigā, vēlies arī nokļūt līdz tam?

Pamatojoties uz Vecumnieku novada Domes 23.12.2020. sēdes lēmumu Nr. 1-4/2020/501 “Par izglītojamo ēdināšanas atbalsta nodrošināšanu attālinātu mācību laikā” (Protokols Nr. 21, 20. §) un ievērojot to, ka:

Katru gadu janvāris Latvijai ir ļoti nozīmīgs- ne tikai tāpēc, ka sākas jauns gads, bet arī tāpēc, ka aukstajā 1991.gada janvāra mēnesī, Rīgā, tūkstoši cilvēku stāvēja uz barikādēm. Kāpēc? Pret ko? Par ko?

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģiona nodaļa sadarbībā ar Swedbank organizē Zemgales Biznesa dienu.

Vecumnieku novada dome 2021. gada vasarā plāno iesaistīties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) aktīvās nodarbinātības pasākuma „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanā. NVA īstenotais skolēnu vasaras nodarbinātības pasākums norisināsies no 1.jūnija līdz 31.augustam, un tajā vienu mēnesi piedalīties varēs skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri mācās un turpinās mācības vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs nākamajā mācību gadā. Samaksa par darbu tiek noteikta valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas apmērā.

Ziemai pieņemoties spēkā, daudzviet Latvijas reģionos jau līdz šim novērota pastiprināta snigšana, kas var ietekmēt atkritumu izvešanu lauku teritorijās. Lai nodrošinātu pakalpojumu nepārtrauktību paredzētajos ikdienas maršrutos, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” aicina savus klientus informēt, ja pēc ilgstošas snigšanas nenotīrītu vai apledojušu ceļu dēļ piekļuve konteineriem ir traucēta.

Janvārī un februārī, Vecumnieku novada dome, iedzīvotājiem piedāvā iespēju bez maksas atbrīvoties no nolietotajām elektroiekārtām. Vecumnieku novada iedzīvotāji tiek aicināti nevajadzīgās un sadzīvē vairs neizmantojamās elektroiekārtas (televizorus, ledusskapjus, plītis, datorus u.c.) nogādāt un ievietot speciāli uzstādītajos šķirošanas konteineros:

Daba mūs šonedēļ palutinājusi ar baltu sniega segu un slēpošanai atbilstošiem laika apstākļiem, tādēļ, pateicoties dabas mātes dāsnumam, esam sagatavojuši distanču slēpošanas trases. Esam piedzīvojuši sen neredzētu sniegu, ko vērts izbaudīt gan veroties pasakainajos dabas skatos, gan sportojot.

Pamatojoties uz Vecumnieku novada Domes 23.12.2020. sēdes lēmumu Nr. 1-4/2020/501 “Par izglītojamo ēdināšanas atbalsta nodrošināšanu attālinātu mācību laikā” (Protokols Nr. 21, 20. §) un ievērojot to, ka bērni no 5.- 6. klases mācās attālināti no 11.01.2021. un 7.-12. klases mācās attālināti no 04.01.2021., izglītojamā vecāki vai likumīgie pārstāvji tiek aicināti izņemt pārtikas talonus, sākot no 14.01.2021. 

Ar lielu kavēšanos Vecumnieku novada ielas un ceļi ir sagaidījuši pirmo salu un sniegu. Lai gan baltā sniega kārta izdaiļo dabu, ceļu uzturētāji īpašu prieku par to nejūt. Šādos apstākļos pastāvīgi ir jākontrolē ceļu un ielu stāvoklis un nepieciešamības gadījumā ceļu un ielu virsmas jāapstrādā ar pretslīdes materiāliem. Vecumnieku novadā kā pretslīdes materiāls tiek izmatota grants.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933