Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Jaunākās ziņas

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) īsteno iedzīvotāju informēšanas kampaņu par gaisa piesārņojuma avotiem un to mazināšanu pilsētvidē ar mērķi izglītot iedzīvotājus par ilgtermiņa rīcībām valsts un pašvaldību līmenī, kā arī par individuālām darbībām, lai piesārņojumu mazinātu.

Jau 28.oktobrī Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada uzņēmēji un pašvaldību pārstāvji tiek aicināti apmeklēt tīklošanās pasākuma turpinājumu, kura ietvaros uzņēmumu stratēģiskais un vadības konsultants Jānis Kļaviņš iztirzās šobrīd aktuālu tēmu- „Uzņēmējdarbība un mārketings krīzes laikā”.

Sācies iedzīvotāju balsojums Sabiedrības integrācijas fonda rīkotajā konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”, lai noteiktu un apbalvotu tās Latvijas pašvaldības, kas šogad sniegušas lielāko atbalstu ģimenēm ar bērniem un piemērotas vides nodrošināšanai. Ikviens iedzīvotājs līdz 12. novembrim aicināts iepazīties ar pašvaldībās paveikto un izteikt savu viedokli www.vietagimenei.lv.

Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūts sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju aicina aizpildīt aptaujas anketu par nodarbinātību, darba vidi, kā arī darba un privātās dzīves saskaņošanas iespējām Covid-19 pandēmijas laikā!

No 29. septembra līdz 3. oktobrim Dānijas pilsētā Nestveda notika Atklātais Eiropas čempionāts svarbumbu celšanā. Ņemot vērā saspringto situāciju saistībā ar COVID-19 izplatību, dalībnieku skaits bija mazāks, nekā tas ir parasti.

Saistībā ar jaunākajiem grozījumiem Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, lai ierobežotu vīrusa izplatības risku aicinām, Vecumnieku novada domes apmeklētājus, ienākot ēkā, lietot sejas aizsargmaskas!

Turpinot ierobežot straujo Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā, valdība 13. oktobrī, pieņēma lēmumu, ka no 14. oktobra, sejas maskas būs jālieto arī veikalos, muzejos, izstādēs un citās vietās. Tāpat būs stingrāki nosacījumi sabiedriskajā ēdināšanā. Savukārt no 17. oktobra būs papildu ierobežojumi interešu izglītībai, privātajiem pasākumiem un sporta jomai.

Daudzdzīvokļu mājās apkure tiek pieslēgta pēc dzīvokļu īpašnieku iniciatīvas.

Vecumnieku novada Zvirgzdē – meža ieskauta, 32,5 metru augstumā slejas viena no Latvijā augstākajām iekšzemes kāpām – Zvirgzdes kāpa. Jau pavisam drīz tā kļūs pieejamāka tās apmeklētājiem, jo šobrīd norit aktīvākie kāpas infrastruktūras labiekārtošanas darbi.

2020.gada 4.decembrī pie Vecumnieku tautas nama no plkst.9:00 pieņems Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas ārsti - acu ārsts un mikrologopēds.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933