Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Jaunākās ziņas

Vecumnieku novada dome, iedzīvotājiem piedāvā iespēju bez maksas atbrīvoties no nolietotajām elektroiekārtām. Vecumnieku novada iedzīvotāji tiek aicināti nevajadzīgās un sadzīvē vairs neizmantojamās elektroiekārtas (televizorus, ledusskapjus, plītis, datorus u.c.) nogādāt un ievietot speciāli uzstādītajā šķirošanas konteinerā:

Jau otro gadu, sadarbojoties biedrībai “1836”, Stirnubuks.lv un garo distanču skrējējam Dinam Vecānam, sākot ar 16. jūniju norisināsies četru dienu garš lāpu skrējiens – “Gaismas ceļš”. Skrējiena dalībnieki veiks distanci nesot lāpas, izgaismojot Latvijas pierobežu, radot Gaismas un Mīlestības ceļu, kas “apņems” mūsu valsti.

Digitālais Covid-19 sertifikāts ir apliecinājums tam, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19, veikusi Covid-19 analīzes, vai arī vīrusu pārslimojusi.

Svētdien, 20. jūnijā “Veselības centru apvienības” (VCA) mediķi laikā no 9.00 līdz 14.00 aicina iedzīvotājus izmantot iespēju vakcinēties Vecumniekos.

Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada domes ir uzsākušas kopīgu attīstības plānošanas darbu un izstrādā jaunveidojamā Bauskas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģiju (IAS) un attīstības programmu (AP).

Lai peldēšanās būtu droša, Veselības inspekcija ir veikusi peldvietu ūdens kvalitātes pārbaudi Vecumnieku novada peldvietās.

16. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 17.00 Vecumniekos, Rīgas ielā 5 (pie tautas nama) būs iespēja veikt mobilās diagnostikas izmeklējumus.

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Bauskas birojs aicina pieteikties uz mācībām lauksaimniekus, kas iesaistījušies pasākuma "Agrovide un klimats" aktivitātē "Bioloģiskās daudzveidības uzturēšana zālājos" (BDUZ) un, ja ir uzņemtas saistības par Eiropas Savienības nozīmes ilggadīgo zālāju biotopiem (kas ir 1. līdz 4. zālāju ražības klase), tad ne vēlāk kā saistību perioda otrajā gadā jāiegūst pamatiemaņas zālāju biotopu vai sugu dzīvotņu apsaimniekošanā, apmeklējot mācību kursus un iegūstot atbilstošu dokumentu.

Mācības vistkopībā zināšanu papildināšana ar apskates objektiem saimniecībā.
Mācības paredzētas ap jūlija sākumu, tāpēc visiem, kam interesē šīs mācības, lūdzu sazināties ar konsultantiem.

Šī gada 14.jūnijā apritēja 80 gadu kopš Padomju Savienība pēc Latvijas okupācijas organizēja pirmās masu deportācijas – 1941.gadā tika izsūtīti vairāk nekā 15 tūkstoši Latvijas pilsoņu.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933