Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Aktuālais

No 6.aprīļa televīzijas kanāli "ReTV" un "Sportacentrs.com" pārraidīs izglītojamajiem paredzētu saturu un kļūs par izglītojošiem kanāliem "Tava klase", žurnālistus informēja izglītības ministre Ilga Šuplinska (JKP).

Veiksmīgi labo prakšu piemēri prezentēti Interreg Europe programmas projekta “Jauniešu uzņēmējdarbības izpratnes veicināšana, attīstot kompetences, mācību metodes un uzņēmējdarbības vidi” (E-COOL) ceturtajā iesaistīto pušu darba grupas sanāksmē, kas norisinājās Zemgales Plānošanas reģionā. Sanāksmē par partneru valstu labo prakšu piemēriem stāstīja projekta vadītājs Edgars Jānis Paulovičs un asistente Sanita Larionova. Darba grupas sanāksmes dalībnieki iepazīstināti ar 10 uzņēmējdarbības izglītības metodoloģijas labo prakšu piemēriem.

Skolotāji komunicēs e-klasē, pa tālruni, vietnē WhatsApp, kā arī citos ērtos kanālos. Skolotāji atbalstīs ikvienu audzēkni un viņa ģimeni.

Reaģējot uz pašreizējo situāciju, saistībā ar jauno koronavīrusu Covid-19 un karantīnas noteikšanu arī izglītības iestādēs visā Latvijā, esam izstrādājuši īsu aptauju skolēnu vecākiem, lai skolas un pašvaldības varētu saprast vecāku gatavību nodrošināt mācības mājās, kā arī apzinātu, kādos jautājumos viņiem būtu nepieciešams atbalsts.

2020. gada 12. februārī visā Latvijā norisinājās lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizētais karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem - Ēnu diena. Iespēju ieskatīties interesējošās profesijas aizkulisēs izmantoja arī daudzi Vecumnieku novada skolu jaunieši.

Šodien, 12. februārī, visā Latvijā un arī Vecumnieku novada domē norisinājās ikgadējā ēnu diena.

Šī gada septembrī visās Latvijas skolās pakāpeniski tiks ieviests pilnveidotais mācību saturs un pieeja, savukārt pirmsskolas izglītības iestādes pēc jaunajiem principiem strādā jau pusgadu.

Piesaki skolotājus konkursam “Ekselences balva”, to var izdarīt jebkurš - skolēni, vecāki, kolēģi, skolas vadības pārstāvji. Tā ir iespēja parādīt un lepoties ar Jūsu skolās esošajiem dabaszinātņu un matemātikas skolotājiem, izvirzītājiem pretendentiem, saņemot atzinību par izcilu ikdienas darbu ar bērniem savā skolā.

Aicina skolēnus, vecākus, skolu vadības pārstāvjus un ikvienu citu, kurš lepojas ar matemātikas, fizikas, ķīmijas, bioloģijas skolotāju, izvirzīt to „Ekselences balvai”, līdz 20. janvārim aizpildot īsu elektronisko pieteikumu.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) uzsākusi iniciatīvu – ‘’DABA=ES’’, aicinot ikvienu, bet jo īpaši ģimenes ar bērniem un pedagogus, apmeklēt trīs nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centrus – Latvijas Dabas muzeju, Nacionālo botānisko dārzu Salaspilī, kā arī Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu –, kuros, pateicoties Eiropas Savienības fondu atbalstam, tiek atjaunotas ekspozīcijas, izveidoti interaktīvi stendi un īstenotas dažādas citas aktivitātes, lai veicinātu sabiedrības izpratni par Latvijas dabas vērtībām un to nozīmi.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933