Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Par godu Bērnu tiesību aizsardzības konvencijas ratificēšanas 30 gadu jubilejai tiesībsargs šī gada pavasarī organizēja konkursu skolu jauniešiem “Esi radošs - #RadiLikumu!”. Konkursa galvenais uzdevums bija izstrādāt Bērnu tiesību aizsardzības likuma pantus jauniešiem draudzīgā valodā.

Konkursu organizē Zemgales plānošanas reģions sadarbībā ar Zemgales pašvaldībām un izglītības iestādēm, Zemgales reģiona uzņēmējiem – konkursa uzdevuma devējiem un Junior Achievement – Young Enterprise Latvija.

Valsts izglītības satura centrs un “Zaļā josta” līdz ar 2019./2020. mācību gada sākumu izsludina izaicinājumu skolēniem “Atkritumiem NĒ”. Izaicinājuma laikā skolēnu komandām līdz 10 personu sastāvā būs mēneša laikā jāmaina savi un savas ģimenes ikdienas paradumi, cenšoties maksimāli samazināt radīto atkritumu apjomu. Izaicinājums balstīts uz bezatkritumu dzīvesveida filozofiju, aktualizējot dažādus veidus, kā dzīvot videi draudzīgāk, samazinot patērēto resursu apjomu un radīto atkritumu daudzumu.

Bērnu koris "VIA STELLA" aicina dziedāt gribētājus savā pulkā.

Par rudens klātesamību ikviens var noprast pēc cilvēku un dzīvnieku rosības, labības kulšanas smaržas, apartajiem laukiem un piemāju dārzos augošajām gladiolām.

Kā jau zināms, 17. jūlijā Vecumnieku novada domē tika saņemts Vecumnieku novada domes Sporta skolas direktora uzteikums ar lūgumu atbrīvot no minētā amata.

Vecāki, kuri vēlas saviem bērniem rast labas izglītības iespēju, arvien biežāk nonāk grūtībās, meklējot skolu, kur būtu gan pietiekami konsekventas prasības, gan arī draudzīga vide bērna personības attīstībai.

Valles skola šā gada 24. augustā gaida visus absolventus, bijušos skolotājus un darbiniekus uz tikšanos skolas jubilejas salidojumā “Valles skolai 55”.

Šā gada 28. septembrī notiks Skaistkalnes vidusskolas 65 gadu un skolas 160 gadu jubilejas salidojums.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933