Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Kurš gan negribēs ierasties uz dzimšanas dienas ballīti, pat tad,  ja nav īstas pārliecības par jubilāra reālo esamību. Tā tiešām arī bija- 6.janvārī slavenā britu privātdetektīva Šerloka Holmsa dzimšanas dienu svin viņa fani visā pasaulē. Tika nolemts Šerloka Holmsa dzimšdanas dienu svinēt arī Vecumnieku vidusskolā, aicinot ciemos visu pārējo novada skolu komandas. Tā jau nekad nav, ka ierodas visi aicinātie ciemiņi, šoreiz ielūgumam atsaucās Skaistkalnes vidusskola, Misas vidusskola, Mazzalves pamatskola un paši saimnieki- Vecumnieku vidusskola.

Ja esi centīgs un mērķtiecīgs, ja esi guvis labus un teicamus vērtējumus mācību darbā, ja esi iesaistījies sabiedriskajās aktivitātēs gan skolā, gan ārpus tās, arī tu vari kļūt par Vītolu fonda administrēto stipendiju saņēmēju!

Latvijas Universitāte (LU) aicina skolēnus, vecākus, skolu vadības pārstāvjus un ikvienu citu izvirzīt izcilus bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un ekonomikas skolotājus „Ekselences balvai”, līdz 20. janvārim aizpildot īsu elektronisko pieteikumu: ej.uz/ekselences-balva.

Konkursā "Pedagogam draudzīgākā izglītības iestāde 2018" Vecumnieku novada domes Valles vidusskola iegūst Simpatijas balvu un Atzinības rakstu.

2018.gada 7.decembrī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) svinīgi piešķīra statusu "Pedagogam draudzīgākā izglītības iestāde 2018", kuru vadītāji – darba devēji – piedalījās arodbiedrības rīkotajā konkursā, lai novērtētu pedagogu darba apstākļus.

Skaistkalnes vidusskolas 9. klases skolniece Lelde Folkmane šogad piedalījās radošo darbu konkursā «Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas dzimšanas dienā».

Jaunieši arvien biežāk saskaras ar nepatīkamiem izaicinājumiem interneta vidē, ko nereti veicina pavirša, nevērīga un rupja vienaudžu uzvedība. Par spīti pieredzes trūkumam, saspīlējumus jaunieši lielākoties risina paši. 84% atzīst, ka nelūdz palīdzību skolotājiem, bet 70% aptaujāto neiesaista arī vecākus, liecina Samsung Skola nākotnei veiktā aptauja*. Lai palīdzētu jauniešiem novērst problēmsituāciju veidošanos, klīniskā psiholoģe iesaka pieaugušajiem pašiem aktīvāk iesaistīties jauniešu digitālajā ikdienā.

Turpinot izstrādāt Vecumnieku novada izglītības attīstības stratēģiju divu dienu seminārā, 2.-3. novembrī, tikās visu izglītības jomā iesaistīto pušu pārstāvji. Semināra mērķis bija kopīgi apzināt šī brīža situāciju izglītības jomā, identificēt galvenās problēmas un definēt veicamos uzdevumus. Par vadmotīvu semināram tika izvirzīts Mahatma Gandija teiciens “TU pats esi tās pārmaiņas, ko vēlies redzēt PASAULĒ (novadā)”. 

Ekoskolu Rīcības dienas ir plaša ikgadēja vides kampaņa Latvijā, kurā aicināta piedalīties ikviena Latvijas skola, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu mainīt priekšstatus un paradumus veselākas vides vārdā. Šogad kampaņa notiks no 29. oktobra līdz 4. novembrim un vienos vairāk nekā 43 600 skolēnu un 5200 pedagogu.

Lai stiprinātu pieklājīgu un atbalstošu uzvedību tiešsaistē, šogad Samsung skola nākotnei ir izsludinājusi projektu konkursu 9.-12. klašu skolēniem “Latvijas jauniešu netiķete”. Skolotājiem tiek piedāvātas arī video lekcijas un darba lapas, ko iespējams izmantot mācību stundās, lai runātu par dažādiem netiķetes tematiem - autortiesību ievērošanu, medijpratību, drošu un ētisku saziņu internetā.

Izsludināts Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) Sporta stipendiju konkurss 2018./2019. mācību gadam. Pieteikšanās stipendiju konkursam līdz 2018. gada 30. oktobrim. Sporta stipendijas piešķiršanas mērķis ir sekmēt studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, popularizējot studentu sportu un veicinot rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933