Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Straujiem soļiem tuvojas vasaras piedzīvojums “Manas brīvdienas 2019”, kas šogad norisināsies Cēsīs no 1. līdz 7.jūlijam, un kurā, tāpat kā iepriekšējos gados, līdz 21.jūnijam aicināti pieteikties bērni un jaunieši vecumā no 16 līdz 18 gadiem no visas Latvijas. Informācija par pieteikšanos atrodama mājaslapā www.manasbrivdienas.lv 

Jau trešo gadu izglītības portāls Uzdevumi.lv sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (VISC) piedāvā Latvijas skolām diagnosticējošo darbu dabaszinībās 6. klasei organizēt tiešsaistē. Šī gada 7. martā darbu digitālā formātā aizvadīja 8564 skolēni no 249 mācību iestādēm, kas ir par 15 skolām vairāk nekā pērn. Izvēloties darbu risināt tiešsaistē, skolas kopumā ietaupīja aptuveni 35 000 papīra lapas jeb 170 kilogramus papīra.

20.martā Vecumnieku Domes Izglītības, kultūras un jaunatnes lietu komitejā, kā arī Finanšu komitejā tika skatīts jautājums par Valles vidusskolas un PII “Cielaviņas” apvienošanas lietderību. Domes izveidotā izglītības iestāžu apvienošanas lietderības vērtēšanas komisija iepazīstināja ar ieguvumiem un draudiem saistībā ar iestāžu apvienošanu.

20. martā Izglītības, kultūras un jaunatnes lietu komitejā (turpmāk komitejā) tika izskatīti jautājumi par kritērijiem saistībā ar mācību procesa organizēšanu vidusskolas posmā. Komitejā atbilstoši Vecumnieku novada izglītības attīstības stratēģijā 2019. – 2023.gadam noteiktajam mērķim izveidot optimālu skolu tīklu tika skatīts jautājums par 10.klašu neatvēršanu Misas vidusskolā un Valles vidusskolā.

Fonds “Sibīrijas bērni” izsludina divus konkursus skolēniem. Aicinām līdz š.g. 7. maijam iesūtīt darbus sacerējumu konkursam “SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949 – TRIMDAS BĒRNI 1944” un zīmējumu konkursam “SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949”.

Katru gadu vidusskolas skolēni uzsāk rakstīt zinātniski pētnieciskos darbus (ZPD), šādi darbi skolēniem spēj atklāt jaunas zināšanas vai pat radīt jaunas teorijas. ZPD ir patstāvīgs un empīrisks darbs, kura pamatā jābūt zinātniski pamatotai pētījuma metodoloģijai, kas ļauj izdarīt ticamus secinājumus par pētāmo jautājumu.

Atklātais konkurss par Vecumnieku vidusskolas ēkas pārbūves iepirkumu tika izsludināts 2018. gada 30. novembrī, kas tika pagarināts. Būvprojekta apskate notika 2018. gada 11. decembrī, savukārt, būvfirmas savus piedāvājumus varēja iesniegt līdz 2019. gada 15. februārim.

Līdz 2019. gada 26. februārim dažādu vecuma grupu skolēni un viņu eksperti - skolotāji, vecāki, draugi -  tiek aicināti pieņemt 24 dienu izaicinājumu, veidojot komandu un piesakoties Latvijas skolu atvērto datu hakatonam 2019.

Vecumnieku novada domes Valles vidusskola piedāvā darbu skolotāja palīgam no šā gada 1.marta. 

Vecumnieku novada dome jau vairākus gadus iesaistās Ēnu dienas aktivitātēs, arī šis gads nav izņēmums, tāpēc šodien, 13. februārī, Vecumnieku novada pašvaldība 4 stundu garumā uzņēma skolēnus, kuri vēlējās apmeklēt un iepazīties ar sev tīkamāko amatu un amata pārstāvja darba ikdienu.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933