Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Aktuālais

Skolotāji komunicēs e-klasē, pa tālruni, vietnē WhatsApp, kā arī citos ērtos kanālos. Skolotāji atbalstīs ikvienu audzēkni un viņa ģimeni.

Reaģējot uz pašreizējo situāciju, saistībā ar jauno koronavīrusu Covid-19 un karantīnas noteikšanu arī izglītības iestādēs visā Latvijā, esam izstrādājuši īsu aptauju skolēnu vecākiem, lai skolas un pašvaldības varētu saprast vecāku gatavību nodrošināt mācības mājās, kā arī apzinātu, kādos jautājumos viņiem būtu nepieciešams atbalsts.

2020. gada 12. februārī visā Latvijā norisinājās lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizētais karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem - Ēnu diena. Iespēju ieskatīties interesējošās profesijas aizkulisēs izmantoja arī daudzi Vecumnieku novada skolu jaunieši.

Šodien, 12. februārī, visā Latvijā un arī Vecumnieku novada domē norisinājās ikgadējā ēnu diena.

Šī gada septembrī visās Latvijas skolās pakāpeniski tiks ieviests pilnveidotais mācību saturs un pieeja, savukārt pirmsskolas izglītības iestādes pēc jaunajiem principiem strādā jau pusgadu.

Piesaki skolotājus konkursam “Ekselences balva”, to var izdarīt jebkurš - skolēni, vecāki, kolēģi, skolas vadības pārstāvji. Tā ir iespēja parādīt un lepoties ar Jūsu skolās esošajiem dabaszinātņu un matemātikas skolotājiem, izvirzītājiem pretendentiem, saņemot atzinību par izcilu ikdienas darbu ar bērniem savā skolā.

Aicina skolēnus, vecākus, skolu vadības pārstāvjus un ikvienu citu, kurš lepojas ar matemātikas, fizikas, ķīmijas, bioloģijas skolotāju, izvirzīt to „Ekselences balvai”, līdz 20. janvārim aizpildot īsu elektronisko pieteikumu.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) uzsākusi iniciatīvu – ‘’DABA=ES’’, aicinot ikvienu, bet jo īpaši ģimenes ar bērniem un pedagogus, apmeklēt trīs nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centrus – Latvijas Dabas muzeju, Nacionālo botānisko dārzu Salaspilī, kā arī Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu –, kuros, pateicoties Eiropas Savienības fondu atbalstam, tiek atjaunotas ekspozīcijas, izveidoti interaktīvi stendi un īstenotas dažādas citas aktivitātes, lai veicinātu sabiedrības izpratni par Latvijas dabas vērtībām un to nozīmi.

Šī gada pirmajā pusē tika veikta Vecumnieku novada pieaugušo izglītības pieprasījuma aptauja ar mērķi noskaidrot prioritārās vajadzības, kas saistītas ar profesionālo pilnveidi.

25. novembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē «Skolu reitinga 2019» svinīgā ceremonijā tika apbalvotas Latvijas labākās skolas četrās galvenajās kategorijās – labākā ģimnāzija, labākā pilsētas skola, labākā lauku skola un labākā specializētā skola. Šogad konkursam tika nominētas 53 skolas. Apbalvošanai nominēto vidū bija arī skola no Vecumnieku novada - Misas vidusskola.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933