Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Panākot kompromisus ar valdību, pedagogu streika nebūs! Valdība un LIZDA pārstāvji vienojušies par kompromisu pedagogu darba apstākļu uzlabošanai, un plānotais pedagogu streiks tiks atcelts.

Arvien vairāk bērnu un jauniešu izrāda interesi par vides jautājumiem un vēlmi rīkoties klimata labā. Otrdien, 13. septembrī, pulksten 11:00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika ikgadējā Ekoskolu apbalvojumu pasniegšana.

Zinību dienas rītā – 1.septembrī – izglītības iestādēs atgriezās satraukti, bet saviļņoti skolēni, lai ar čalām un rosību piepildītu skolu telpas. Te pulcējās skolēni un viņu vecāki, lai kopīgi uzsāktu 2022./2023. mācību gadu.

Arī jaunajā 2022./2023. mācību gadā "Vecumnieku apvienības pārvalde" nodrošinās skolēnu pārvadāšanas pakalpojumus. Skolēniem būs nodrošināts transports uz skolu un atpakaļ no izglītības iestādes. Aicinām vecākus kopā ar bērniem rūpīgi iepazīties ar skolēnu autobusa maršrutiem un laika grafikiem.

 

1.septembris – Zinību diena- svētki, kad skolās pēc vasaras brīvlaika atkal atskan bērnu balsis, sākas jaunais mācību gads.

Bauskas novada pašvaldības vispārējās izglītības iestādes “Stelpes pamatskola” ēka celta 1938.gadā un ir Eiropas kultūras mantojuma celtne. Izglītojamo skaits šajā skolā katru gadu samazinās. Nelielam audzēkņu skaitam nav iespējams nodrošināt kvalitatīvu mācību procesu, īpaši pamatskolas posmā, jo darbs norit, apvienojot klašu komplektos vairākas klases.

Bauskas novada pašvaldības dome ir izdevusi saistošos noteikumus “Par izglītojamo ēdināšanas maksas atvieglojumiem Bauskas novada pašvaldībā”, kas piemērojami no 2022. gada 1. septembra.

Sveicot Bauskas novada labākos un izcilākos skolēnus, pirmdien, 30.maijā, Īslīces kultūras namā notika “Bauskas novada Laureātu godināšanas pasākums”, kurā pulcējās Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku apvienību vispārizglītojošo skolu skolnieki, kuru vidējā atzīme ir astoņas balles un augstāk.

Tuvojas mācību gada noslēgums un drīzumā sāksies skaistie izlaiduma mirkļi 9. un 12. klašu skolēniem, viņu vecākiem un pedagogiem. Izlaidumi notiks arī Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem.

20. aprīlī uz tikšanos ar Stelpes pamatskolas bērniem aicinājām mazo lasītāju iemīļoto dzejnieci, publicisti, grāmatu izdevēju Inesi Zanderi.

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933