Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Skaistkalnes vidusskola uzņem audzēkņus 2019./2020. mācību gadam

Valsts izglītības satura centrs (VISC) šogad izsniedzis vispārējās vidējās izglītības centralizēto eksāmenu sertifikātu 19 541 jaunietim.

Jau devīto gadu portālā Latvija.lv ir iespējams elektroniski pieteikties studijām pamatstudiju programmās 12 Latvijas augstskolās (skatīt https://www.latvija.lv/studijas). E-pakalpojums “Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās” (kā arī “Statistika par pieteikumiem pamatstudiju programmās”) ir izmantojams tikai periodā, kad notiek pieteikšanās augstskolai.

“Mācību centrs MP” piedāvā ESF projekta Nr. 8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 4.kārta apmācības kursus ar 90% ES fonda finansējumu.

Dalībnieki apmaksā tikai 10% no kursa cenas!

Uzņemšana Vecumnieku vidusskolas 10. klasē notiks 2019. gada 17. jūnijā no plkst. 9.00 līdz 13.00.

Jūnijs  - izlaidumu laiks. Apkopoti Vecumnieku novada izglītības iestāžu izlaidumu norises laiki:

Valles saieta nams aicina darbā kultūras darba organizatoru uz noteiktu laiku (nepilna slodze).

24.maijā Vecumnieku tautas nama mazajā zālē tika atklāta Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas pieaugušo gleznošanas studijas gleznu noslēdzošā izstāde “Pavasaris”.

Izstādē eksponēti sešu studijas dalībnieku darbi, kuri tapuši laikā no janvāra līdz maijam, tādejādi atspoguļojot arī gada laiku nomaiņu dabā.

Mākslas programmas audzēkņi februāra un marta mēnešos gleznošanas stundās pie skolotājas Andas Sproģes apguva tēmu klusā daba. Audzēkņi gleznoja dažādus uzstādījumus klusajā dabā ar ķirbjiem un sīpoliem, tādējādi atspoguļojot tēmu “lauku veltes”, kā arī mācījās vērot no dabas, un pārnest to savā gleznojumā ievērojot proporcijas un gaismēnas.

Vecumnieku novada Domes Valles vidusskola aicina jauno audzēkņu ,1. klases, vecākus uz sapulci šā gada 6. jūnijā plkst. 16.00 skolā.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933