Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Aktuālais

Piesaki skolotājus konkursam “Ekselences balva”, to var izdarīt jebkurš - skolēni, vecāki, kolēģi, skolas vadības pārstāvji. Tā ir iespēja parādīt un lepoties ar Jūsu skolās esošajiem dabaszinātņu un matemātikas skolotājiem, izvirzītājiem pretendentiem, saņemot atzinību par izcilu ikdienas darbu ar bērniem savā skolā.

Aicina skolēnus, vecākus, skolu vadības pārstāvjus un ikvienu citu, kurš lepojas ar matemātikas, fizikas, ķīmijas, bioloģijas skolotāju, izvirzīt to „Ekselences balvai”, līdz 20. janvārim aizpildot īsu elektronisko pieteikumu.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) uzsākusi iniciatīvu – ‘’DABA=ES’’, aicinot ikvienu, bet jo īpaši ģimenes ar bērniem un pedagogus, apmeklēt trīs nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centrus – Latvijas Dabas muzeju, Nacionālo botānisko dārzu Salaspilī, kā arī Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu –, kuros, pateicoties Eiropas Savienības fondu atbalstam, tiek atjaunotas ekspozīcijas, izveidoti interaktīvi stendi un īstenotas dažādas citas aktivitātes, lai veicinātu sabiedrības izpratni par Latvijas dabas vērtībām un to nozīmi.

Šī gada pirmajā pusē tika veikta Vecumnieku novada pieaugušo izglītības pieprasījuma aptauja ar mērķi noskaidrot prioritārās vajadzības, kas saistītas ar profesionālo pilnveidi.

25. novembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē «Skolu reitinga 2019» svinīgā ceremonijā tika apbalvotas Latvijas labākās skolas četrās galvenajās kategorijās – labākā ģimnāzija, labākā pilsētas skola, labākā lauku skola un labākā specializētā skola. Šogad konkursam tika nominētas 53 skolas. Apbalvošanai nominēto vidū bija arī skola no Vecumnieku novada - Misas vidusskola.

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolā notiks kursi pieaugušajiem “Stikla dizains un grafika”.

Maz zināt un daudz just -
Tas dzīvi raibu dara.

Nodibinājums “Zinātnes un Inovāciju parks” (ZIP) jau ceturto gadu Latvijā īsteno projektu “Dienasgrāmata”,  kura ietvaros Latvijas skolām tiek radītas individuāla satura un dizaina dienasgrāmatas, kuru tapšanā piedalās paši skolēni.

Pirmsskolas izglītības iestādē “Cielaviņa” Kurmenes pirmsskolas grupā “Rūķu skola” aicina darbā skolotāju- logopēdu

Līdz ar jaunā mācību gada sākumu skolās atgriežas medijpratības iniciatīva Pilna Doma, kurā var piedalīties ikviens 10. – 11. klases skolēns un pedagogs no visas Latvijas. Arī šogad, tāpat kā iepriekšējos divos gados, Latvijas labākie žurnālisti dosies uz skolām, lai klātienes nodarbībās tiktos ar skolēniem. 26. septembrī šāda nodarbība notiks Skaistkalnē, kur pie vidusskolas jauniešiem viesosies radio TV3 žurnāliste Monta Jakovela.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933