Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Vecumnieku novada Domes Valles vidusskola aicina jauno audzēkņu ,1. klases, vecākus uz sapulci šā gada 6. jūnijā plkst. 16.00 skolā.

2018. gada septembrī durvis vēra vaļā Bārbeles Zēnu pamatskola “Saknes un Spārni”, kas ir unikāla, jo piedāvā līdz šim vēl nebijušu mācību procesu Latvijā. Skolas mērķis ir nodrošināt labvēlīgu vidi audzēkņu izaugsmei, radošai izpausmei, sadarbības un mācīšanās iemaņu attīstībai, veicināt katra skolēna pašiniciatīvu un atbildību par savu mācīšanos un rīcību.

Zemkopības ministrija un Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācija (LPUF) aicina pašvaldības iepirkumos novada skolām, bērnudārziem, slimnīcām un pansionātiem izvēlēties kvalitatīvu vietējo pārtiku no Latvijas ražotājiem. Atbalstīt vietējos ražotājus iespējams, ēdināšanas iepirkumos izmantojot Zaļo iepirkumu, kas dod priekšrocības Latvijas uzņēmumiem, kuri ieguvuši Zaļo vai Bordo karotīti un ražo paaugstinātas kvalitātes produktus bez ĢMO.

 Vēlamies Jums pastāstīt par “Panākumu Universitāte” – profesionālās pilnveides programmu, kas ik mēnesi pulcē vairāk kā 600 jauniešus no visas Latvijas, lai klausītos zināmu un veiksmīgu cilvēku dzīves stāstos un iegūtu pirmās zināšanas uzņēmējdarbībā!

Mācību gada beigās, 16. maijā, Vecumnieku tautas namā tika sumināti 74 skolēni, kuri mācību priekšmetu olimpiādēs ir ieguvuši godpilnās vietas un atzinības, kā arī 45 pedagogi, kuri palīdzēja skolēniem sasniegt tik labus rezultātus.

Misas vidusskola aicina pieteikties mācībām 2019./20. mācību gadā pirmsskolas izglītības programmā, pamatizglītības programmā, speciālās pamatizglītības programmā izglītojamajiem ar mācīšanās traucējumiem.

Vecumnieku novada izglītības attīstības stratēģijas 2019.-2023. gadam rīcības plānā viens no galvenajiem mērķiem ir nodrošināt pieprasījumam atbilstošu pieaugušo izglītības iespēju Vecumnieku novadā. Lai izzinātu pieaugušo pieprasījumu novadā mūžizglītības jomā, aicinām aizpildīt aptauju līdz 1.jūnijam.

9. maijā, svinīgi ienākot Rundāles pils Baltajā zālē un dziedot Valsts himnu, norisinājās konkursa «Gada skolēns 2019» noslēguma pasākums, kurā tika godināti konkursa dalībnieki, pasniegti Uzslavas raksti un naudas balvas.

26. aprīlī Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola uzņēma teju 200 radošas personības, skolotājus un profesionālus māksliniekus no visas Latvijas mākslas skolām Latvijas profesionālās ievirzes izglītības iestāžu mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņu Valsts konkursa noslēguma seminārā "Mākslas laboratorija".

11. maijā Rīgas Kongresu namā un tā laukumā visas dienas garumā ar aktīvu programmu notiks lielākais fizikas notikums Latvijā un Baltijā - Latvenergo "FIZMIX Eksperiments" fizikas festivāls. To piedzīvot aicināts ikviens – īpaši bērni un jaunieši. Apmeklētāji bez maksas piedalīsies radošās aktivitātēs, izziņas pieturās, laimēs balvas konkursos un spēlēs, klausīsies koncertus un vēros Latvijas skolu fizikas erudīcijas konkursa norisi.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933