Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aicina pieteikties lielākajai uzņēmējdarbības iedvesmas konferencei

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Junior Achievement Latvija aicina skolu jauniešus un skolotājus uz uzņēmējdarbības iedvesmas konferenci #UzdrīkstiesUzvarēt, kas 15. oktobrī norisināsies Ķīpsalas izstāžu hallē, Rīgā. 

Konference pulcēs 2500 dalībnieku no visas Latvijas, un tās laikā skolēniem būs iespēja iedvesmoties no Latvijā spilgtākajiem uzņēmējiem un personībām, lai uzdrošinātos izmēģināt spēkus uzņēmējdarbībā vai jebkura cita sava sapņa īstenošanā. Starpbrīžos paredzētas dažādas populāru mākslinieku performances.

Pasākuma moderators — Renārs Zeltiņš. 
Ieeja pasākumā ir bez maksas.
Reģistrācija no plkst. 9.00 līdz 10.15. 
Konference norisināsies no plkst. 10.30 līdz 17.00.
#Uzdrīksties! Pieteikšanās ŠEIT. Pieteikšanās līdz 8. oktobrim. 

Šogad konferencē uzstāsies Aigars Nords, Lattelecom Rīgas Maratons; Marija Ručevska, TechChill; Krists Avots, Lattelecom, Alise Dīrika, Infogram; Gatis Mūrnieks, Kaspars Gorkšs, Latvijas Futbola federācija, Eva Juhņēviča,Dziesmu un deju svētki; Mūziķis Ozols, uzņēmums Silasveta no Maskavas, Latvijas labākais Skolēnu mācību uzņēmums 2017./2018. m.g. Safe & Stable.

Īss iepriekšējā gada konferences atskata video:

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Jautājumu gadījumā  esat aicināti sazināties  ar JA Latvija projektu vadītāju Lindu Volāni E-pasts:  M. +37128304023 kā arī apmeklējot mājas lapu www.jal.lv

Inga Piebalga,
Biroja vadītāja

www.jal.lv | www.enudiena.lv

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933