Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Mūzikas un mākslas skolas jubilejā ieskandina Ziemassvētkus

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolai īpašā dienā 21. decembrī izskanēja audzēkņu Ziemassvētku koncerts.

Tieši pirms 21 gada šajā dienā tika atklāta skola. Mūzikas un mākslas skolas direktorei Ivetai Lavrinovičai tā diena ir spilgti iespiedusies atmiņā kā ļoti auksta un sniegota, jo tālākie viesi aizputināto ceļu dēļ nevarēja ierasties atklāšanā. „Todien spēlēja pirmie pianisti, dziedāja koris 20 bērnu sastāvā. Es pat neuzdrīkstējos sapņot, ka šeit priekšā muzicēs tāds orķestris, ka mūsu koris pieaugs un kļūs populārs ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē,” priecājas direktore.

Ziemassvētku koncertu atklāja skolas vislielākais kolektīvs – simfoniskais orķestris „Draugi”. Zāle bija ļaužu pilna, tika nesti papildus krēsli, bet interesenti bija gatavi baudīt koncertu, arī stāvot kājās. Koncerta sniedzēji vēlējās klausītājiem dāvināt siltumu – no mūzikas, no labiem vārdiem – lai ikviens varētu nest šo siltumu tālāk.

Parasti gada noslēgumā tiek vērtēts paveiktais un sumināti audzēkņi, pasniedzot atzinības par augstiem sasniegumiem mācībās un radošajiem darbiem. Šogad ir liels lepnums par zelta medaļu koru olimpiādē, arī par orķestri, kas iekļauts Latvijas simtgades orķestru sastāvā, labiem koklētājiem vai, direktores vārdiem, „stīdziniekiem” un visiem skolas labajiem audzēkņiem.

Koncertā bērni demonstrēja savas muzikālās prasmes un zināšanas, izpildot skaņdarbus kopā ar pedagogu, kā arī individuāli.

Koncertu vadīja Zane Onkele, kura pirms pēdējā skaņdarba vēlēja nepazaudēt mieru un atrast laiku saviem tuvākajiem! Izskanot pēdējai dziesmai, klātesošie nesteidza doties prom, miera un mūzikas siltuma apvīti, ar kori vienojoties kopīgā Ziemassvētku dziesmā „Klusa nakts, svēta nakts”. 

Ieva Pankrate,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
22024545

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933