Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aicina skolēnus piedalīties Ēnu dienā

Arī šogad Vecumnieku novada dome aicina ikvienu skolēnu viesoties novada domē Ēnu dienas ietvaros, tādējādi gūstot vērtīgu pieredzi savas karjeras plānošanā. Piedāvājam ielūkoties 13 dažādās profesijās, tostarp vadības, finanšu, sabiedrisko attiecību un citās nozarēs.

Visā Latvijā Ēnu diena norisinās 14.februārī, bet pieteikšanās rit līdz 11.februārim pasākuma oficiālajā mājas lapā www.enudiena.lv. Skolēni izvērtē pieejamās vakances un piesakās uz izvēlētajām vietām, rakstot motivācijas vēstuli. Ēnu devējs izskata motivācijas vēstules, izvērtē pieteikumus un apstiprina tos vai noraida. Gadījumā, ja atbilde ir pozitīva, skolēnam jāapstiprina vakance no savas puses. Tālāk uzņēmums personīgi sazinās ar saviem ēnotājiem un norunā tikšanos.

Pasākuma mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Darba devējiem savukārt tā ir laba iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

 

Lauma Kalēja,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
63976197

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933