Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vecumnieku vidusskolas absolventi aicināti ar pastkarti sveikt skolu 75. jubilejā

Oktobris ir skolas jubilejas mēnesis. Ik pa 5 gadiem pulcējamies klātienē, lai atcerētos skolas solā pavadīto laiku, ikdienas jokus, mācības, draudzēšanās un vienkārši kopā būšanas prieku. Satikšanās prieku šogad aizēno situācija valstī, kas liedz mums pulcēt mūsu mīļos absolventus vienkopus un gremdēties atmiņās par skolu, lepoties ar mūsu darbiem, kurus paveikuši mūsu skolēni un skolotāji.

Izpaliek vienmēr rūpīgi pārdomātais koncerts, klašu izlaidumu foto, čalas skolas sporta zālē, kura uz vienu vakaru tiek pārvērsta par svētku pasākuma norises vietu, iet secen arī valša un disko ritmi līdz rīta gaismai.

Bet, lai tomēr kaut uz mirkli būtu kopā, šogad aicinām absolventus tikties caur pastkartēm, kuru rindās varam lasīt atmiņas stāstus, emocijas, dzejas rindas, kas nu kurām tuvāks, tas, ko gribam pateikt satikšanās reizē. Gaidīsim!

Savukārt skolēni, kuri šobrīd ir skolas solos varbūt vēl neapzinās skaisto skolas laiku (to jau novērtē vairāk, kad nākas šķirties no skolas un draugiem, varbūt arī skolotājiem), tāpēc mēs, skolotāji, vēlamies iemācīt pateikt paldies, cilvēkiem, vietai, kur augam un mācāmies. Skolēni kopā ar skolotājiem oktobra mēnesī gatavo apsveikumu skolai ar devīzi “Mēs savai skolai”, kur vārdos, darbos vai arī ar attieksmi, skolēni turpina piederību savai skolai - Vecumnieku vidusskolai. Apsveikuma formāts ir katras klases ziņā, dziesma, dzejoļu grāmata vai labie darbi, vai spēle, vai vienkārši sirsnīgs novēlējums, to raudzīsim.

pastkarte skolai 4 edited

Savukārt, tu, mīļais absolvent, mūs ļoti iepriecināsi, ja atradīsi laiku atsūtīt sveicienu - digitālu vai ar spalvas kātu rakstītu Vecumnieku vidusskolai šogad 75!

Ticot, ka tu neesi aizmirsis savu skolu un skolotājus un tev labi klājas, atraksti! Uz tikšanos caur pastkartes rindām! Paldies tev, mīļo absolvent!

Mīlestībā tava skola!

Teksts: Sanita Roga,
Vecumnieku vidusskolas direktora vietniece

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933