Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Skaistkalniete saņem Edvīna Samuļa izcilības stipendiju

Mecenāts Edvīns Samulis ir gandarīts par stipendiātu panākumiem un ik gadu apbalvo izcilākos fonda studentus sarīkojumā ,,Stipendija par izcilību’’. Šogad, 4. aprīlī, restorānā “Muusu” stipendijas tika piešķirtas jau vienpadsmito reizi. Starp 15 izcilniekiem bija arī skaistkalniete Kitija Mikalaucka. Meitene mācās Latvijas Universitātes 3. kursā par pirmsskolas izglītības pedagogu, un pasākumā saņēma 200 Eur stipendiju.

Jaunieši, kuri saņem Vītolu fonda administrētās stipendijas, jau skolas gados ir apliecinājuši savu mērķtiecību, centību un vēlmi apgūt zināšanas. Studējot viņi turpina aizsākto izglītošanās procesu, gūstot izcilus rezultātus.

Stipendiāte un topošā skolotāja Kitija Mikalaucka pateicības vēstulē ziedotājam raksta: “Lai sasniegtu izcilus panākumus studijās, ir noiets sarežģīts un laikietilpīgs ceļš. Lai kļūtu par labāko ir daudz jāstrādā. Savu ceļu sāku Vecumnieku novada Skaistkalnes vidusskolā, kur sapratu, ka mans aicinājums ir bērni. Izvēlētā profesija ļauj mērķtiecīgi izmantot iegūtās zināšanas. Tagad mācos 3. kursā un ir patīkami paraudzīties, kā auguši mani sasniegumi. Paldies mecenātam Edvīnam Samulim par atbalstu un skaisto sarīkojumu!”

Sarīkojuma goda viesi bija kvantu skaitļošanas zinātnieks un Latvijas Universitātes profesors Andris Ambainis, Vītolu fonda dibinātāji Vilis un Marta Vītoli un bijušie stipendiāti Artūrs Paugurs un Inga Jonāne. Artūrs strādā par robotikas inženieri uzņēmumā SIA “MikroTik”, bet Inga Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūtā. Abi jaunieši studijas turpina doktorantūrā. Edvīna Samuļa lielo balvu - 300 Eur stipendiju saņēma Rīgas Stradiņa universitātes, studiju programmas “Zobārstniecība” 4. kursa students Dāvis Rūdolfs Zaķis no Valmieras.

Latvija ir mūsu Tēvzeme, un tā ir pelnījusi pašu labāko: labākos studentus, labākos speciālistus un, protams, pašus labākos un dāsnākos ziedotājus - cilvēkus, kuriem rūp mūsu zemes nākotne. Paldies mecenātam Edvīnam Samulim par vēlmi atbalstīt Latvijas izcilniekus!

 

Vītolu fonds
www.vitolufonds.lv

vf

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933