Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

SIA Mūsu saimnieks - skaitītāju rādījumi un maksājumi

Ūdens patēriņa skaitītāju rādījumus variet nodot elektroniski šim nolūkam paredzētajā SIA “Mūsu saimnieks” mājas lapā https://mususaimnieks.vecumnieki.lv/.

Mājas lapā variet ievadīt ūdens patēriņa skaitītāju rādījumus, redzēt kādi bijuši iepriekšējā mēneša rādījumi, patēriņš. Ir iespēja redzēt arī informāciju par veiktajiem maksājumiem. Sadaļā “adreses” varat pievienot arī citu adresi skaitītāju rādījumu nodošanai, piemēram, gados vecāku tuvinieku, kuriem nav iespējas izmantot datoru.

Lai ieietu sistēmā, nepieciešams aizpildīt reģistrācijas formu, uzklikšķinot augšējā labajā stūrī “Reģistrācija”, norādot e-pastu, paroli, personas rēķina numuru (pirmie trīs cipari) un rēķina summu “Kopā apmaksai” (pēdējā saņemtā rēķina kopējā summa, neatkarīgi vai rēķins apmaksāts vai nē ). Reģistrējoties, klientam uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta reģistrācijas apstiprināšanas saite. Saņemot saiti, varēs apstiprināt savu kontu uzspiežot uz tās. Ja pēc reģistrēšanās neapstiprināsiet savu izveidoto kontu, Jūs nevarēsiet pieslēgties sistēmai.

palidziba ms 01

Komunālie maksājumi

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933