Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Lieldienas ir laiks, kad mēs sagaidām pavasari visā krāšņumā, tas ir laiks, kad ir uzplaukuši pavasara ziedi un briest pumpuri, saulīte mūs lutina, jo dienas paliek arvien garākas un košākas. Tieši tādēļ iesakām visiem iedzīvotājiem izbaudīt šo laiku un sagaidīt Lielo dienu, jeb Saules ekvinokciju un Lieldienas savas ģimenes lokā - vienas mājsaimniecības ietvaros.

Šī gada 31. oktobrī neierastā formātā tika apbalvoti iedzīvotāju iniciatīvu konkursa “Iedzīvotāji veido savu vidi 2020” uzvarētāji – grupa “Atpūtnieki un darbinieki”, kas, īstenojot projektu “Lai skaisti un vēl skaistāk Mēmelē”, uzlaboja un papildināja Ānes-Mēmeles parka atpūtas vietas infrastruktūru.

Ar Vecumnieku novada Apbalvojumu piešķiršanas komisijas 2020. gada 19. oktobra lēmumu un Vecumnieku novada Domes 2020. gada 28. oktobra lēmumu piešķirti Vecumnieku novada pašvaldības apbalvojumi.

Ar lustīgām dziesmām un dejām, dāsnu rudens ražas andeli, konkursu un labdarības akciju sestdien 10. oktobrī Vecumnieku tirgus laukumā izskanēja Jumīša svētki.

Šī gada 30. oktobrī plkst. 20.00 Vecumnieku novada tautas un saieta namos svinīgi tiks atklāta jaunā kultūras sezona. Vecumnieku novada amatiermākslas kolektīvi, kā ierasts, dižosies ar saviem daudzveidīgajiem priekšnesumiem, atklājot jauno sezonu ar koncertu “Par spīti visam.. “

Mēģinājumi notiek Vecumnieku tautas namā svētdienās no plkst. 16:00 līdz 18:00.

Skaistkalnes tautas nams, uzsākot jaunu radošo sezonu, aicina pievienoties ikvienu jauktajā vokālajā ansamblī. 

Ikviens, kurš jūt sevī vēlmi radoši izpausties un jēgpilni pavadīt brīvo laiku, ir laipni gaidīts Vecumnieku novada Bārbeles tautas nama amatierkolektīvu dalībnieku pulkā!

“Ozols - tā ir vienotība dejā un priekā. Tas ir smags darbs, kurš atspoguļojas panākumos un saliedētībā. 60 priekpilni, pašaizliedzīgi gadi, kuri veltīti tam, lai kolektīvs augtu, attīstītos un šodien teiktu – jā, šie gadi ir bijuši piepildīti ar līksmi,” ar šādiem vārdiem 26. septembrī Vecumnieku tautas namā tika atklāts Vecumnieku tautas nama senioru deju kolektīva “OZOLS” 60 gadu jubilejas pasākums “Kad es gadiem pāri skatos.”

Vecumnieku novada Dome aicina izvirzīt cilvēkus pašvaldības apbalvojumiem, kas tiks pasniegti Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītajā svinīgajā ceremonijā.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933