Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

16. martā aiz lieliem, pelēkiem mākoņiem saule smaidīja un sveicināja pūtēju orķestri “Skaistkalne” viņu 15 gadu jubilejā. Šajā dienā gaismu un siltus smaidus Skaistkalnes tautas namā ienesa ikviens koncerta dalībnieks, skatītājs un klausītājs, pat bērniņš mātes klēpī ar dzidro acu skatu un neviltoto prieku klausījās katrā skaņā un sajuta pozitīvās vibrācijas, kas virmoja tautas nama zālē.

5. Starptautiskais festivāls “Baroka pavasaris” Biržos šogad svin piecu gadu jubileju! Kā katru gadu, no marta līdz maijam, Biržu pilī un baznīcās, skanēs baroka mūzika, kas priecēs gan ar pazīstamām, gan pavisam jaunām skaņām. Šogad būs iespējams ne tikai ieraudzīt un dzirdēt reti sastopamus instrumentus, bet tos arī izgatavot! Atrisinājumu šai mīklai atradīsiet zemāk.

 Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) izsludina Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Atbalsts kultūras programmām reģionos” Latvijas Valsts mežu finansētās Zemgales Kultūras programmas – 2019 projektu konkursu. 

Vecumnieku tautas namā 16. martā plkst. 18.00 tiks demonstrēta režisora Andreja Ēķa filma “Klases slidojums”. Filmu “Svingeri” un “Blēži” radošās komandas jaunākā un līdz šim bezkaunīgākā filma – atklāts stāsts par trīs vīru draudzību, kas izturējusi pusgadsimta laika pārbaudi.

Meteņi ir vieni no latviešu gadskārtu svētkiem, kurus šogad Vecumnieku novadā sāka svinēt jau 15. februārī muzikantu meistarklasē un danču vakarā Vecumnieku tautas namā. Meteņu svinībām ir jautrs raksturs, tie rada prieku, jo ziema iet uz beigām un tuvojas pavasaris. 

25. februārī plkst. 18:00 Vecumnieku tautas namā viesosies Georga Otsa vārdā nosauktās Tallinas mūzikas koledžas simfoniskais orķestris „GOSO” ar koncertprogrammu „Simfoniskie vēji” diriģente Ingrīda Roze (Ingrid Roose).

Vecumnieku novada dome rīkos Vecumnieku novada vokālo ansambļu skati, kura notiks 9. martā plkst. 13.00 Misas ciema tautas namā.

31. martā Bārbeles tautas namā notiks komiķa Maksima Trivaškeviča soloizrāde „Humors pa latviski”, kuras ietvaros autors stāstīs savus jaunākos jokus.

Kurš ir teicis, ka ziemā nevar rīkot zaļumballi? Var un kā vēl var! Domāts - darīts! Ņēmām talkā simtgades biroja izdoto Zaļumballes burtnīcu, lasījām un apkopojām informāciju par seno laiku zaļumballes tradīciju mūsu pusē. Izrādās, zaļumbaļļu tradīcija Latvijā ir labi zināma vismaz kopš 19. gadsimta otrās puses, kad, dibinoties biedrībām un dažādām sabiedriskām organizācijām, arvien vairāk notika izrīkojumi brīvā dabā.

Patriotiskā noskaņā 19. janvārī Valles saieta namā noritēja muzikāls dzejas uzvedums «Dūmi un lūgšanas», kas tika veltīts 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres dienai.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933