Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Ausekļu dzirnavu muzejs 7. septembrī aicina interesentus izjust Zemgales sētas sadzīvi un rudens lauku darbus.

Tuvojas rudens - ražas novākšanas laiks, un, demonstrējumu laukā pavasarī iesētā labība un iestādītie kartupeļi ir nobrieduši. Kopīgiem spēkiem labību liksim zirga vezumā un vedīsim to izkult, kartupeļus sašķirot un kukurūzu sasmalcināt.

Saplūstot teātrinieku smiekliem Stelpes skolas pagalmā, sākās teātru pasākums  Stelpē. Ierodoties ciemos pie draugiem, sirdi silda mīļas, gaišas sajūtas. Melodiju atminēšana no teātra izrādēm ir pirmais pārbaudījums durvju priekšā, kuru vada Stelpes amatierteātra vadītāja Māra Lagzdiņa.

Saulainā 5.augustā pēcpusdienā Vecumnieku novada Valles pagasta „Zvanītāju Bukās”- aktieru Amtmaņu muzejā notika gadskārtējais svinīgais pasākums par godu Alfrēda Amtmaņa-Briedīša dzimšanas dienas atcerei.

Pirmie Kanepenes svētku vēstneši ir pūtēju orķestris «Skaistkalne», kas 1.augusta vakarā ieskandināja Skaistkalnes pagasta ciematus Putnus un Mēmeli.

10. augustā Stelpē tiks svinēti tradicionālie Teātra svētki. No plkst. 15.00 līdz 17.00 Stelpes pamatskolas zālē darbosimies kopā ar Nacionālā teātra aktrisi Indru Burkovsku un runāsim par aktiermākslu dzīvē, darbā un atpūtā.

Paldies 14. Liliju svētku organizatoriem un svētku dalībniekiem, ikviens varēja justies kā īstā dzimšanas dienas ballē. Paldies Vecumnieku tautas nama stiprajai komandai un pārējiem organizatoru palīgiem, kuri iesaistījās svētku tapšanā.

Vecumnieku novada dome (reģistrācijas Nr.90009115957) izsludina pieteikšanos uz Vecumnieku tautas nama vadītāja amatu.

Vecumnieku novada dome (reģistrācijas Nr.90009115957) izsludina pieteikšanos uz Vecumnieku tautas nama mākslinieciskās daļas vadītāja amatu.

29. jūnijā Kurmenes brīvdabas estrādē krāšņi aizritēja “Pēterdienas svinības Kurmenē”. Bagātīgā dienas programma pulcēja teju 1000 tuvu un tālu ciemiņu.

22. jūnija pievakarē Vallē aktieru Amtmaņu muzejā “Zvanītāju Bukas” notika Jāņu ielīgošanas pasākums piedaloties Bārbeles Tautas nama folkloras kopai “Tīrums” (vadītājs R. Vimba) un Neretas novada Mazzalves pagasta amatierteātrim “TRADARE” (vadītāja S. Lisovska) ar Rutku tēva lugu “Sieviešu mīlas ieroči”.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933