Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Aktuālais

Vecumnieku novada dome (reģistrācijas Nr.90009115957) izsludina pieteikšanos uz Vecumnieku tautas nama vadītāja amatu.

Šogad īpaši domājām par to, kā iedegt Ziemassvētku eglīti, Vecumnieku tautas nama rūķi īpaši rūpīgi gatavojās tam, lai egles iedegšanas pasākums būtu emocijām bagāts, radošs un mums visiem patīkams notikums.

Tādēļ 10.decembrī plkst. 17:00 Vecumnieku novada bērni tiek aicināti uz radošajām darbnīcām, kas notiks Vecumnieku tautas nama lielajā zāle.

Šā gada 7. decembrī plkst.15:00 senioru jauktais koris “Atbalss” aicina visus dziesmu draugus un interesentus no tuvākas un tālākas apkaimes tikties Vecumnieku tautas namā koncertā “Ziemassvētki nāk!”

1.decembra pēcpusdienā, Misas tautas nama mazajā zālē, sirsnīgā un siltā gaisotnē, izskanēja Pirmās Adventes koncerts. Ar skaistām Ziemassvētku dziesmām klātesošos priecēja Misas tautas nama sieviešu vokālais ansamblis “Vēja meitenes”.

7. decembrī plkst. 14.00 Stelpes pamatskolā notiks gleznu izstādes BĒGĻI ‑ GŪSTEKŅI atklāšana, atceroties autori VIJU SPEKKI DA SAKO (1922-2016), gleznotāju un grafiķi, kurai dzimtas saknes ir Vecumniekos un Stelpē. Māksliniecei 4. decembrī apritētu 97 gadi.

Rudenīgs vējš, lietus... Varbūt šogad nesolās atnākt baltie Ziemassvētki? Daba pēdējos gados ir pagalam apmulsusi. Un tomēr – vēl pavisam nedaudz, un Gaidīšanas svētki būs klāt.

Tradicionāli nu jau trešo gadu mākslas programmas audzēkņi uzsāk jauno mācību gadu ar dalību šajā konkursā, ko rīko Ilūkstes Mūzikas un mākslas skola. Šogad konkurss veltīts Latvijas simtgadei un Latvijas nacionālajai bagātībai – Latvijas mežiem.

19. oktobrī Vecumnieku tautas namā notika sieviešu kora “Via Stella” un Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas bērnu kora “Via Stelliņa” koncerts - “Ceļā uz Dziesmusvētkiem.”

Septembra pēdējā sestdienā Stelpes pamatskolā notika tematiskā pēcpusdiena “Es tevi satiku ceļā”, kas pulcēja nelielu pulciņu novada iedzīvotāju. Rudens ir mācīšanās un iepazīšanās sākums, arī pasākuma dalībnieki caur sarunām iepazina toreizējos un tagadējos Stelpes iedzīvotājus, pagasta nozīmīgās vietas, kā arī kaimiņpagasta Bārbeles skolu.

21. septembrī Biržu pils parkā visas dienas garumā norisinājās Baltu vienības dienai veltīti pasākumi. Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas koris «Via Stella», diriģente Liene Batņa un apvienotais Vecumnieku un Baldones novadu jauniešu simfoniskais orķestris «Draugi», diriģente Solvita Loka,  piedalījās koncertos.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933